Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt az 1 éves 2 hónapos...

Eltűnt az 1 éves 2 hónapos anyamacskám!!! Este lesz négy napja, hogy nem jött haza... Ez normális?

Figyelt kérdés

A cicám ivaros és a kölykei 5 hetesek. Hétfő este szokásosan kiendegtük gondolva, hogy reggel hazajön, mint mindig. De nem így lett :-( Sajnos tisztában vagyok a macskalét veszélyeivel, viszont itt a környékünkön szinte egytalán nincs kutya, aki elkaphatta vagy kocsi, ami elüthette. Felmerült az is, hogy talán újra kezdett tüzelni, mert elég furán nyávogott az utóbbi napokban. Nade itt vannak a kölykök. Az normális, hogy ennyi időre magára hagyja őket, még úgyis, hogy tüzel? Körbejártam mindent, de se élve, se halva nem láttam sehol... Kiabáltam utána, de a nevére nem igazán hallgat.

Már szinte teljesen kihalt a remény, már meg is gyászoltuk, de az, hogy elpusztulva sem láttam az valahogy jó is, mert akkor még van esély a visszatérésre. Leghosszabb idő, amennyit eddig elment, az két nap volt, de még nem voltak kölykei akkor. Ha tüzel, akkor azt olvastam, hogy akár hetekre is elmehet, amíg nem párosodik. Nade ha mégsem? Nagyon nagyon aggódok és nem tudom, hogy még bízzak-e, vagy ne...

Ha valakinek van valami tapasztalata, akkor kérem írja meg!


Előre is nagyon köszönök minden kedves hozzászólást!

Remélem meglesz! :-(



2020. júl. 17. 09:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A cicámat, akin 1-2 nap után látszottak a MÉRGEZÉS konkrét jelei (porcelánfehér íny, étvágytalanság, rossz kedv, hányás) látta orvos. És meg is gyógyult, bár nem sokon múlt... Tulajdonképpen ugyanaz a cica volt, aki most eltűnt :(
2020. júl. 19. 17:47
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy egy hónapra eltűnt a cicám, aztán egyszercsak beállított, hogy amúgy meg vagyok, hello, és még csak nem is tüzelt. Macskája válogatja. Én már inkább akkor aggódok, ha egész nap itthon vannak. Azért szurkolok, hogy meglegyen! Majd írj kommemtet, ha van valami, szerintem sokunkat éredekel <3
2020. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Visszament volna a kölykeihez,ha még életben lenne. Nem értem,ha már egyszer mérget evett,miért engeded ki újra ? Nem számít az élete neked?
2020. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
:(
2020. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13# már abból lehet tudni, hogy fogyóeszköz, hogy ivartalanítva se volt.
2020. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Előkerült a cicus?
2020. aug. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Meglett a cica? Felelőtlen vagy szerintem...
2021. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!