Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szilikátos alom lehet a...

Szilikátos alom lehet a hálószobában?

Figyelt kérdés
Van aki ott tartja az almot? Nem mérgező a belélegzése?

2020. júl. 18. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mérgező, de a helyedben nem tartanám a hálóban szag, és takaríthatóság miatt.
2020. júl. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Mérgezőnek nem mérgező, de nem kellemes éjjel arra kelni hogy az almot kaparják. Nekünk az előszobában van az alomtálca, de az elején meg az is zavaró volt hogy onnan behallatszott a kaparás. Ezt azert vegyétek figyelembe mikor dönötök.
2020. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kétszintes házban lakom. Amikor pár hete hozzám került a nyolchetes cica, rögtön megtalálta a felső szinten lévő almot.

Éjszakára becuccolt a hálószobámba, az ágyba, a lábamhoz. (nálunk a hálószoba az alsó szinten van..)

Kicsi volt még és tájékozatlan, így hajnalban a szoba sarkába végezte el a dolgát. Másnap tettem oda is egy doboz almot. Tényleg nem egy élmény a kaparására ébredni, de cicakakát se jó takarítani


Pár hét múlva - ha nagyobb lesz - a hálószobai almot fel fogom számolni, addig kénytelen vagyok azt is takarítani

2020. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szobában van, mert amikor ide került, 3-4 hetesen, utcáról szedtem össze és olyan pici volt, hogy nem mertük hagyni mindenfele elmászkálni a lakásban, hanem először csak az én szobámban volt, mivel én gondoztam, plusz nagyon ragaszkodott hozzám, amiért megmentettem. És hát hamar otthonának érezte, azóta is mai napig bármi van, megijed vagy pihenni akar, vagy bármi, mindig az én szobámba vonul vissza. Így már ott maradt. Az ablak alatt a sarokban van, két lábtörlőt tettem elé, úgy, hogy egy picikét az alomtál alatt is van, hogy megfogja és amikor kotor meg kilép és viszi a tappancsán, akkor a szőnyeg valamelyest felfogja. De volt már, hogy kakival együtt rúgta ki az almot, 3 métert repült:D Máshova nem is nagyon tudnánk tenni, panel, szűk folyosó, nem volna nyugodt helye, fürdő pici, plusz párás, wcbe be se férne, konyhába biztos nem teszem, így két szoba maradt. A szomszédom mondjuk kiköltözött a folyosóra, oda teszi a macskaalmot.
2020. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!