Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Seb van a macskámon, mit tegyek?

Seb van a macskámon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ivartalanított kan cicám van. Ritkán fújnak egymásra a szomszédok macskáival, de ennyi. Kinti-benti macska, de kint jobban érzi magát, többet is van kint.

Ma este fülét-farkát behúzva állt az ajtóban, bent lefeküdt, aztán láttam hogy fel sem bír állni, seb van a belső combján. Nem vérzik, olyan, mintha egy 2×2 centis felületen lekapták volna a bőrét szőröstől.

Amint tehetem elviszem orvoshoz, de addig is fertőtlenítsem a sebet, szükséges rá kenni valamit?

Egyelőre nem akartam piszkálni, mikor fel akartam rakni párnára nyávogott, így inkább hagyom a szőnyegen pihenni.


2020. júl. 31. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Betadin. Azt ajánlom
2020. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb a betadin oldat de a kenőcs és a spré se rossz
2020. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Párom macskája miatt voltam már dokinál és ő is azt ajánlotta, de ott kicsit más jellegű volt a seb és nem voltam biztos benne.
2020. júl. 31. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekre kérj sebkezelőt a dokinál, azt nem baj, ha lenyalja! Nekem ivartalanítás után használt valami rászáradós fehér permetet, oregánó illata van!
2020. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!