Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért maradt nyitva szeme a...

Miért maradt nyitva szeme a macskámnak mikor meghalt?

Figyelt kérdés
Mai napon meghalt a macskám.A szomszéd hívott fel hogy náluk fekszik az udvaron a macskám és menjek érte mert nem mozdul úgyhogy valószínűleg meghalt.Mikor áthoztam akkor láttam,hogy nyitva a szeme.A szomszédom szerint megmérgezték.Nagyon szerettem ezt a cicát.8 évig élt.Tegnap még boldogan szaladgált és evett ma meg meghalt.Szóval miért maradt nyitva a szeme ha meghalt?

2020. aug. 7. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori dolog.
2020. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Olyan mint az embernél... Ha nem alva hal meg, akkor nyitva marad
2020. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Az én macskámnak is nyitva maradt a szeme, amikor hirtelen infarktust kapott.


Amikor kórházi gyakorlaton voltam, nem egyszer volt rá példa, hogy elhunytat kellett tisztába tenni, átöltöztetni, stb, stb, stb. Tehát intézni mindent. Ott is, nyitva volt a szeme, az ápolónő csukta le, mielőtt belekezdtünk a munkába.


19/l

2020. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Ahogy a kettes mondja. Ha kiszenvedett, akkor a szeme nyitva marad. Szegény cica :( Sajnálom, részvétem, hogy elpusztult.

Elviszitek dokihoz boncolásra? Ha direkt mérgezték meg fagyállóval, akkor feljelentést tennék. A mérgező persze nem lesz meg, de legalább a látókörbe kerül az eset, ha több ilyen előfordul. Érdemes megosztani fb-on is cicás csoportokban.

2020. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es jól mondja. A legtöbb ember is nyitott szemmel hal meg, biztos láttad már pl filmekben, hogy lehajtják a szemhéját, hogy csukva legyen. :) Ez természetes dolog. Részvétem a cica miatt!
2020. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a cicádat!

2020 tőlem is elvette az imádott cicámat, az ő szeme csukva volt, amikor megtaláltuk.

2020. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Álltalában ha meghal vagy egy ember vagy egy állat nyitva marad a szeme
2020. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!