Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lakasban tartott cicak nem...

Lakasban tartott cicak nem unjak szet az agyukat egesz nap?

Figyelt kérdés

Nekem is van ketto, lakasban, csak elkepzelesem sincs, hogyan foglaljak el magukat, jatekok nem igazan erdeklik oket, egymassal nagyon ritkan kergetoznek egy ot percet es annyi, amugy tudomast sem vesznek egymasrol, a napjuk gyakorlatilag abbol all, hogy itt fekszenek, ott fekszenek, ulnek egy helyben, arrebb setalnak ket metert, akkor ott ucsorognek, bamulnak ki a fejukbol egesz nap, ha epp nem alszanak :D

En annyit tudok veluk foglalkozni, hogy simogatom oket, belemasznak az olembe es ott alszanak, jatszani hiaba dobalok nekik barmit, veszek akarmilyen pattogo, csorgo jatekot, masnapra mar semmi nem erdekes.


2020. aug. 9. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem is kinti benteiek sajnos (szüleimmel élek ...) ugyan ezt csinálják + vadásznak gyíkokra és verebekre ,ennek egyátalán nem örülök de mivel nem az én házam nem tudok kifutót építettetni nekik örülj h nem kell az ajándékaikat el takarítani
2020. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a napi rutin.reggeltől most ebben a melegben úgy 6-fél 7 között mennek ki kis kennelbe, lesik a madarakat, szintén van kaparójuk meg kajájuk ott is. 10-11 óra körül mikor odasütne a nap már hozom be őket. Akkor esznek egy kis tápot és mennek pihenni. Este folyamán ismét aktívkodnak úgy 17 után mikor többiek is megjönnek melóból foglalkoznak velük, kis játék kaja. Este pórázon séta szintén mikor már nincs oly meleg, van hogy sötétben is kimegyünk a kertbe imádják. Aztán ismét pihizés és lazulás. Játékos mindkettő MC cicus egymással is bohóckodnak néha.
2020. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát igen utolsó ez izgalamasabban hangzik, mint a benti cicák élete...
2020. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Talán arról is szól, hogy féltem őket. Részben szerződés is köt amikor magadhoz veszed őket, csak benti tartásra ugye, amúgy sem túl olcsó egy Maine Coon. Gondolom senki sem szeretné ha valami bajuk esne vagy netán megtetszik valakinek és volt nincs. Ezért készül a kis kennel amiben jól érzik magukat hámmal lehet sétálni, bár sokan furának tartják. Macskát bármire is rá lehessen venni mikor többnyire lusták. :)) Tudnak okosak lenni ha akarnak... Új postás nem mert bejönni amikor meglátta, hogy ez egy hiúz...harap .karmol ? :D Szóval akadnak akik félnek is tőlük.
2020. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!