Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám öt év után meg fogja...

A cicám öt év után meg fogja szokni az új helyet?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, és sajnos cicát egy időre elajándékozzunk egyik ismerősünknek. Panelból panelba megy, de már öt éve velünk van, és biztos rossz lesz neki. De egy idő után megszokja?
2010. aug. 4. 17:36
1 2
 1/16 anonim válasza:

Sajnos nem!

Mivel a kutya az emberhez, a macska pedig a helyhez ragaszkodik, és ez törvényszerű!

maximum pár hónap után még lehet megszokná, de 5 év után biztosan nem..

2010. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megszokja.

Mi pont ma adtunk oda örökbe egy cicát, ő 7 évig velünk volt, de az új gazdája annyira szerette volna, hogy neki ajándékoztuk. Megszokja, hamar belerázódik. (Nem lesz más választása.)

2010. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Hello!

A cicád biztos megfogja szokni,ha jó helyre adtad. Szerintem pár nap és hozzászokik. Bár eleinte biztos furcsa lesz,mivel szegény már 5 éves. Remélem megszagoltatták a kezüket akiknek odadtad, attól az állatok általában megnyugondak és felismerik őket.

:D

Nyugi , ne izgulj miatta, a macskák az egyik legjobb alkalmazkodók. Nagyon sok cica tud az utcához is alkalmazkodni sajnos muszáj nekik :( ). Szóval ne aggódj!

A panel után a másik panelt hamar !

2010. aug. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Ezek szerint akkor macskafüggő a dolog, mert az enyém nem igazán barátságos, és nagyon nehezen engedi közel magához az embereket, így 100%, hogy nem tudná megszokni..

hátha neked más típusú cicád van:)

2010. aug. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
És a terhességeddel ez miért van összefüggésben? Nem estél még át a toxoplazmán? Én pár hét múlva szülök, ugyancsak panelban élünk egy 6 éves cicával, az égvilágon semmi baj nem volt, az orvosomnak annyi kérése volt, hogy ne csókolgassam a macskát és a férjem takarítsa az almot. Lakásban tartott cicánál ha túl vagy a toxoplazmán, akkor az égvilágon semmi baja nem lehet a babának, hamarabb kapsz fertőzést 1-2 fasírttól (amiben ugye darált hús van) mint tőle.
2010. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha egyik panelból a másikba megy akkor hamar megfogja szokni sztem... Persze egy kis idő mig az új gazdikat elfogadja, de ha igazi cicbarátok akkor ott sem lesz gond!;)
2010. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nehezen. De egy idő után kénytelen lesz.
2010. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De az "egy időre" akkor azt jelenti,hogy visszakerül hozzátok,ugye kérdező?
2010. aug. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem megszokja pl. nálunk hat évig laktunk kertes házban és elköltöztünk panelba 1 órán belül megszokta és úgy viselkedett mintha ott lakott volna mindig.És máskor 2 hétre "kiköltözött" telekre és mikor vissza akartuk hozni kétszer vissza futott. Tehát röviden megfogja szokni
2010. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Hát nagyon remélem, hogy meg fogja szokni. Ja, és lesz egy játszópajtása is, egy másik cica. Remélem ellesznek, és amúgy cicaszeretőkhöz kerül. És igen, vissza fogjuk egy idő után hozni, ha minden jól megy, mert ő a mindenem!
2010. aug. 4. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!