Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet ez? Letud róla...

Mitől lehet ez? Letud róla szokni?

Figyelt kérdés
3hónapos perzsa-keverék cicám rendszeresen az alom mellé WC-zik,vagy valamelyik szoba sarkába.Az első 3hétben,mikor ide került,teljesen szobatiszta volt,mostanában pedig kerüli az almot.már a szüleimet,és engemis nagyon bosszant.letudom szoktatni erről a szokásról?
2010. nov. 24. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ehet h idegesíti mikor a tappancsába belemegy az alom vagy pedig nemakar belemnni mert pisis vagy kakis.
2010. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem vettél újfajta almot ami nem tetszene neki? Van elég mennyiségű alom a táljában?
2010. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mégcsak a tiszta alomba sem hajlandó belemenni,ha belemegy kapar kicsit kijön,és az alom mellé tolja:S

új almot vettünk neki,mert az előzővel is ezt csinálta..jó nagy alom tálcája van,elég sokat szoktunk neki beletölteni:S már kicsit aggaszt:S

2010. nov. 24. 19:35
 4/6 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálták egyszer, hogy hálószoba sarkába pisiltek folyamatosan.Kizártam őket a szobából egy időre, aztán leszoktak róla.Nem lehet h rossz helyen van neki az alom? Ha oda tennéd a tálcát ahova szokott pisilni az nem megoldható?
2010. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
eleinte a szobámban volt az alom,de a szüleim mondták hogy büdös meg minden...kivittük az előszobába a lépcső alá,de pislni belepisil,de a kaki nem megy:S
2010. nov. 25. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én macskáim felosztották, az egyik alomba pisilnek, másikba kakilnak, lehet hogy egy második alom megoldaná a problémát.
2010. nov. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!