Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem kakil a kiscica?

Miért nem kakil a kiscica?

Figyelt kérdés

Mentett cicus kb 3 hét körüli. Azt hiszem tegnap előtt kakilt utoljára. Anya cica nincs.. Adtam neki egy kis törtkrumplit és tejet azóta pedig kapott még egy kis cica kaját is. A pocija tele van de mégis akar enni. Mit lehet tenni ilyenkor? Valaki kérem

segítsen.



2020. aug. 22. 16:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondolom tudod, hogy a burgonyafélék a legmérgezőbb dolgok közé tartoznak a macska számára.
2020. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem tudtam nem volt még cicánk soha :/ nemhogy ilyen picike. Most akkor mit tegyek????
2020. aug. 22. 16:09
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Törölgesd a fenekét nedves vattával, akkor fog kakilni és pisilni.
2020. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező: nyugi, mivel főttkrumplit adtál neki ezért annyira nem tettél rosszat, DE biztos nem tett jót neki.


ezt olvasd el:


[link]

2020. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Minden etetés után megtörlöm de csak pisil ma pukizott egyet de kakilni nem kakilt.
2020. aug. 22. 16:22
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

3 hetes kiscicának nem kellene még macska tejpótló (nem tehéntej, hanem ami az állatpatikákban, kereskedésekben kapható)?

Szerintem is törölgesd a fenekét, de ha egészséges is, akkor is vidd el állatorvoshoz. Ő megvizsgálja a cicát, hogy minden rendben van-e, tanácsokat ad a gondozásával kapcsolatban, és bármilyen kérdésed van, akár telefonon is fel tudod hívni, legfeljebb azt mondja, hogy vidd be, megvizsgálja.

Egy ilyen kiscicának jó, ha állatorvosi kontroll alatt van, főleg, hogy ezelőtt, még sosem csináltál ilyet. Jobb nem kockáztatni szegény életét az otthoni kísérletezéssel.

2020. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Beszéltem állatorvossal nálunk nem árulnak tejpótlót de nek tehéntejet adok neki hanem el mondta, hogy hogy kell neki keverni tejet ami megfelelő neki.
2020. aug. 22. 16:24
 8/22 A kérdező kommentje:
De nem tehéntejet* bocsánat el írtam
2020. aug. 22. 16:25
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A langyos vizes vattás finom törölgetést csináld kicsit sokáig, közben nagyon gyengéden a pociját is masszírozd. A tejföl a mi régi állatorvosunk szerint kakiltat. Elvileg a sima tej meg a sima tejföl nem jó, mert laktózt tartalmaz, ami fosat, de ebben az esetben pont arra lenne szükség. Hidegen ne adj neki semmit, langyosítsd meg a tejfölt is.
2020. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. aug. 22. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!