Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem kakil a kiscica?

Miért nem kakil a kiscica?

Figyelt kérdés

Mentett cicus kb 3 hét körüli. Azt hiszem tegnap előtt kakilt utoljára. Anya cica nincs.. Adtam neki egy kis törtkrumplit és tejet azóta pedig kapott még egy kis cica kaját is. A pocija tele van de mégis akar enni. Mit lehet tenni ilyenkor? Valaki kérem

segítsen.



2020. aug. 22. 16:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ha valakinek valami ötlete még kérem írja meg.
2020. aug. 22. 16:45
 12/22 anonim ***** válasza:
Ezt olvastam egy fórumban, ez könnyű megoldásnak tűnik, nekünk 50 éve vannak macskáink, nem irreális: "[szorulásra]főleg a Tuna halkonzervet alkalmazom, a tonhal reszelék olajban, valami ilyesmi van ráírva, nem kell a legdrágábbat venni, + még önteni rá egy kis olívaolajat, ha kellően éhes benyalja."
2020. aug. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Mi alutasakos cicakaját kevertünk neki olíva olajjal és 2-3 óra múlva megindult a kaki.
2020. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mostmár adtam neki sima tejcsit hátha meghajtja.
2020. aug. 22. 18:34
 15/22 anonim ***** válasza:
Én is 3 hetesen találtam a cicámat, eleinte volt néha szorulása. Én akkor alutasakos kaját turmixoltam össze tejjel, attól el tudott menni kakilni.
2020. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek 11kor adjak neki olyan alultasakosat tejjel? Vagy várjam meg a reggelt hátha kakil?
2020. aug. 22. 19:01
 17/22 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adj neki, úgyis éhes lesz. Talán olajjal kéne keverni akkor a tasakost, vagy az, vagy a tej majd hat, kapjon esélyt mind a kettő.
2020. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A pocimasszírozás kell óvatosan. Az olajos hal jó ötlet, de tényleg csak hashajtásra. Növényi eredetű táplálékra semmi szüksége. Azt írtad nem volt még cicád, oké, de tudod, hogy ragadozó állat. Húson kívül semmi mást nem eszik. Ezért semmi mást nem is szabad neki adni. Macska tápszer, laktózmentes tej, esetleg kecsketej. Most adsz neki tehéntejet, rendben. Máskor azt se adj neki, nem tesz jót.
2020. aug. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt még minden szarral eteted javasolom első körben az állatorvost, hogy átnézze, aztán meg googlezz körbe, hogy mit ehet szerencsétlen jószág.
2020. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Megvan még a cica?...
2020. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!