Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem kakil a kiscica?

Miért nem kakil a kiscica?

Figyelt kérdés

Mentett cicus kb 3 hét körüli. Azt hiszem tegnap előtt kakilt utoljára. Anya cica nincs.. Adtam neki egy kis törtkrumplit és tejet azóta pedig kapott még egy kis cica kaját is. A pocija tele van de mégis akar enni. Mit lehet tenni ilyenkor? Valaki kérem

segítsen.



2020. aug. 22. 16:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia kérdező, nagyon jó hogy gondoskodsz a cicáról, a rossz hírem az, hogy sajnos nagyon nem mindegy mivel eteted.

A mi állatorvosunk annó ezt ajánlotta:

[link]

Referenciának is hasznalhatod mert ott vannak az összetevőkha nem ezt a márkát akarod megvenni, de a whiskast meg hasonló sz@rságokat nem tudom ajánlani.

Arra nagyon figyelj hogy a táp taurinban gazdag legyen, mert ha nem azt a szívük fogja bánni néhány év múlva, a szívgyógyszernek pedig darabja drágább lesz mint a belinkelt tej 1 adagja (20 ml) és akkor az egyeb szereket meg kezeléseket bele se számoltam.

Ja és ez webshop elvileg az ország egész területére szállít, szerintem tudsz rendelni innen mindent ami kell.

2020. aug. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Igen megvan a cica tejet keverek kis kajcsival és elég jól eszik. Kakilni sose látom de a hasa az nem nagy. Reggelre mindig kicsike lesz a pocija fogalmam sincs h hova kakil de örülök hogy nincs baja.
2020. aug. 25. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!