Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szeret ennyire?

Miért szeret ennyire?

Figyelt kérdés

Szomszédunknak van egy cicája, az utcán találták törött lábbal, véresen és a doki szerint megrugdosták-megverték többször is mert régebbi sebei is vannak. Azt hiszem 2-3 éve van náluk de azóta is csak "van" úgymond mert nem szereti őket, nem kéri a simit, játékot csak eszik amúgy csak elbújik vagy mászkál az udvaron.

Én kb egy éve járok át hozzájuk, eleinte engem se bírt. Aztán most tavasszal kettő hetet vigyáztam rá, azóta olyan mintha kicserélték volna de csak velem. Felvehetem, bújik a nyakamba, dorombol ha vakargatom, játszani akar és ha csak hallja a hangom ahogy köszönök a gazdáinak nyávogva fut hozzám.

Mit szerethet bennem ha nem csináltam soha semmi különlegeset? Mikor először odajött magától csak ültem egyhelyben a fűben például.


2020. aug. 28. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a rezgéseidet jobban értékeli, mint a gazdáiét. Lehet, hogy te nyugodtabb vagy, és ez jobban tetszik neki :)
2020. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valszeg te nem vagy olyan idegbajos. Szereted a cicát, a gazdi viszont nem. Csak megtűri. Nem lehet, hogy inkább a te cicód legyen? :) Átvenni?
2020. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ők sem valami idegbajosak amúgy, sőt, rettentő nyugisak. Tényleg semmi olyan különleges nincs bennem ami emberi szemmel látható szerintem :)

Nem lehet az enyém sajnos, mentett kutyusunk van és ő nem tűrné meg. De napi szinten járok át hozzá kb 30 percre minimum, amennyit igényel. Néha látom hogy már nincs úgy kedve hozzám 15 perc után, máskor három órát alszik az ölembe bújva ❤️

2020. aug. 28. 22:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit szerintem félreértetted amúgy #2, a cica nem szereti a gazdáit. A gazdák szeretik/szeretnék ha hagyná magát. De nem túl bunkó a macska se velük, de olyanról hogy hosszabb simi, felvenni ölbe szó se lehet mert karmol/harap és duzzog. Nekem meg csak dorombol/dörgölőzik ha én csinálom.
2020. aug. 28. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan értettem....
2020. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!