Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Tényleg ennyire szeret engem?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és mostanában kezdem ugy érezni h anyukám kíváncsiskodik útannam

Benez a szobaba es megkerdezi jól vagy? De most is bejött pl és kérdi h szeretethianyom van adsz?

De nekem már kicsit olyan mintha szerelmes lenne belem szerintetek miert erzem? Azert is kerdem mert serdülő korban vagyok és ilyenkor eleg gyakran ingerültek a fiatalok es eléggé idegesít ez a dolog mintha kemkedne utannam...

Pl még regebben felkerült az h nekem már szoros odalenn azt mondta haddnezzemcsak és nevetett...

Ti mit gondoltok?

Lehet ebbol nekem bajom? Segitsetek please


2017. dec. 11. 21:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert egyebkent nagyon szeret engem belebetegedne ha lenne valami bajom
2017. dec. 11. 21:07
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Más az is baj, hogy szeret.... Most szembesül azzal, hogy az ő kislánya már nagylány, és kissé szomorúan veszi tudomásul, hogy már máshogy kell szeretni, mint korábban.
2017. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Öleld meg napj egyszer egy "Szeretlek Anya!" kiséretében. Csodát tesz!
2017. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Elég durva, hogy le akarja csekkolni a szőrös puncidat. Ilyet viccből se kellene mondani, elég beteg dolog.
2017. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Pláne, ha nem puncija van, hanem kukija... Amúgy meg azért is lehet, mert most jött rá, hogy durva gyorsan elrepült az idő, és hiányzik neki a babusgatás.
2017. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyaként mondom neked, hogy nehéz elfogadni, hogy felnő a gyerek.

Szerintem is öleld meg mondd neki, hogy szeteted, beszélgess vele.

Kamaszkorban a fiatalok hajlamosak bezárkózni...csak tudni akarja minden rendben veled.Örülj hogy így szetet.Gondolom szoktál itt olvasgatni láthatod mennyi rossz, gonosz szülő van.

2017. dec. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális, hogy egyre jobban félt. De azért ne mutogasd magad neki, mindenkinek megvan a magánszférája.
2017. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!