Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tudnék csinálni, hogy a...

Mit tudnék csinálni, hogy a macskám ne hordja szét az alom darabokat a tappancsával?

Figyelt kérdés
Utóbbi években vettem észre. Az oké, hogy az alom környéke tiszta alommaradék, ahogy ki be ugrál, de az amikor már szomszédos szobában, esetleg ágyon találok alomdarabkákat, az már kicsit irritáló. Az nem megoldás, hogy rakjam ki, mert nem tudom megtenni.
2020. aug. 29. 13:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9 egyből tudták a cicák hogy kell használni?
2020. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk a WC-ben van az alom. Tettem oda olyan szivacsos szőnyeget, mint a fürdőszobai kilépő. Egyrészt a kikapart alom nagy része lehullik a rések között, másrészt a talpukról is letisztul az alom nagy része. Aprószeműt használok, kevesebb szorul a talppárnák közé.
2020. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Wc szekrény


Először megmutattuk a lenti részt nyitott ajtónál ugye. Azután betettuk fent a lukba es elöl nyitva hagytuk, majd szólongattuk. Ezt kb. 3-szor. Kb 10 perc. Onnantól tudta, hogy hova kell menni. Viszont első pár alkalommal elöl jött ki... Nagy macska, van erő benne, de rajött a dologra. 😁 Nincs szetszórva a lakásban semmi,ott a rácsokon lejön minden.

2020. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi Aldi szilikont használunk, azt nem tudják széthordani és nem is porzik
2020. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!