Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fogadtatok be úgy cicát, hogy...

Fogadtatok be úgy cicát, hogy már alapból volt már cicátok?

Figyelt kérdés

Van 12éve két macskánk, de találtunk egy elég rossz helyen, kettő kölyök cicát.

Nektek, hogy reagáltak, amikor új cicát/cicákat hoztatok?


2020. szept. 6. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Az idősebb vérig sértődött úgy, hogy nem is akart utána bent maradni.


Kb. 4-5 hónap kellett, mire valamennyire megbékélt, de még mindig játssza az agyát, hogy ő a szegény kiközösített....

2020. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt baj. Fél év különbséggel érkeztek, a nagyobb pont azon a szinten volt, hogy még picit új volt a hely neki, de már otthonosan mozgott, így nem volt benne akkora törés az új kiscica érkezése. 1-2 hétig külön utakon jártak, onnantól teljes a szerelem.
2020. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyon félénk, fura macskám volt először. Az utcán találtam, soha nem tudta levetkőzni az ott szerzett lelki sérüléseit. De mégsem tudtam ott hagyni a másikat amikor megtaláltam. Azt hittem hogy majd a korábban befogadott macskám bántani fogja a picit, mert ő senkit nem tud rajtam kívül elfogadni.

Ezért először különzárva tartottam őket, egy ajtó volt közöttük, azon keresztül érezhették és szokhatták egymást. A nagy összeengedésnél attól rettegtem hogy a nagy szétszedi a kicsit. Ahogy kinyitottam az ajtót, összeszagoltak, és a kicsi támadott a nagyra. Még neki állt feljebb pedig ő volt itt az új :D

Ez már két éve volt, azóta sem a legjobb barátok, de jól elvannak egymással.

2020. szept. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem volt baj. Kb egy hónap múlva már megszokták egymást, de egy hétig az első elég ellenséges volt. Ez fél éve volt, ma már együtt alszanak, játszanak, egymást tisztogatják és dagasztják :D
2020. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Öreg cicalányhoz vittem fiatal kiskandúrt. Eleinte fújtak, morogtak. Aztán a bohóc kicsi hatására megfiatalodott az öreg. Rengeteg játék és kergetőzés jót tett. Annyira, hogy 18 évet élt.

Sosem bújtak össze, sosem szerezhették egymást. Viszont az ivartalanított kandúrka az öreglányt párszor meg...ta. Pedig előtte egyetlen tenyészkandúrnak sem adta magát.

2020. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!