Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért vannak kétes érzelmeim...

Miért vannak kétes érzelmeim a macskákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatba kinem állhatom őket, bántani akarom, egyszerűen idegesít hogy egy érdekállat, és csak akkor nyalizik hogyha akar kaját vagy valamit, hogy hajnal 3 kor felébreszti barátomékat , hogy ő éhes és adni kell neki kaját, különben hisztizik, és az embert szolgának nézik. A kismacskái az anyamacskának pedig le se tojják az embert, ha simogatom elmennek, egyszerűen idegesítenek szívem szerint megfojtanám néha, annyira semmibe tudnak venni engem vagy a körülöttem lévőket. Máskor pedig az ölembe veszem a macskákat, vele alszok, imádom őket, teljesen vegyesek az érezlemk. Mit lehetne ezzel tenni, illetve ez miért lehet?

#utálom a cicákat #rühellem a macskákat #macska az érdekállat
2020. szept. 13. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként én sem értettem sosem, miért vannak egyesek ennyire belebetegedve abba, hogy a macska önálló lény és nem imádja meg nyalja az ember s.ggét 0-24-ben. Tartottam papagájt, az ugyanúgy szabad lélek, nem az embernek él, és ha úgy tartja kedve, ugyanúgy lesz.r téged (szó szerint is). Jelenleg hüllőket tartok, na azok pláne nem emberközpontúak. Mégis, bizonyos emberek a macskán kattognak, hogy hát hú, az nem imádja az embert, milyen dolog ez már... (8-as voltam).
2020. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ugyanez, sokszor nagyon szeretem őket. De úgy szetvernem az osszeset amiert tomik a dagadt pofajukat es nyavognak a kajaert 1 perc utan is, mindent szetkarmolnak meg szetszarnak.
márc. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!