Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám miért fél az egértől?

A macskám miért fél az egértől?

Figyelt kérdés
Perzsa macska

2020. szept. 21. 00:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem.tudja mi az.azt sem tudja magarol h macska
2020. szept. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes kérdés. Nekünk volt egy házi macskánk, aki megfogta, meg kísérelte megenni, és minden egyes alkalommal kihányta. Küzdött pedig kegyetlenül újra és újra. A kitartása becsülendő volt :)
2020. szept. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan nem értem mi lepontozni való van a kettes válaszolón... igen kedves városi barátaim a macska egeret eszik...
2020. szept. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

igaza van a 3-as hozzászólónak. a macskák az egyik leghatékonyabb gyilkosok, ha tetszik, ha nem. mindent megölnek, ami kisebb náluk, ha éhesek, ha nem. természetesen ez azokra a macskákra vonatkozik, amelyek olyan környezetben nőnek fel, ahol kialakul bennük a vadászösztön.

aki nem hiszi, az vegye elő a guglibarátot...

2020. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
nem egyformák a macskák. nekem volt olyan, aki a légyzümmögés elől is elugrott és olyan is akadt, aki a napi 4 jószággal tért haza, boldog vigyorral a pofáján. győztem teraszt takarítani utána.
2020. szept. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem ismeri. Amúgy az egereket se kell félteni, mert ha sarokba van szorítva, akkor bizony próbálja megvédeni magát, már amennyire tudja.

Ami macskánk volt az sose ette meg az egeret, hanem játszott vele amíg mozgott, aztán vagy otthagyta vagy elhozta megmutatni.

2020. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egér? Sokan a kispatkányt is egérnek hiszik.
2020. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Az én macskáimnak meg az a szokása, hogy megfogja, de nem eszi meg az egészet, csak mondjuk a felét, és hát igen ott hagyja nekünk hogy ú nézd má mit fogtam :D
2020. szept. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ez ilyen tápos macska. nem nagyon mozog. hosszú a szőre, azt kell neki fésülni egész nap
2020. szept. 21. 09:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok gonosz lenni de ezek a macskák már annyira agyon vannak tenyésztve hogy nem csodálkozom. Ismerősömnek is volt perzsa jellegű macskája, és ott mutogatta (amivel nem értettem egyet de mindegy) hogy rárakta a hörcsögét a macska meg le se sz.rta. Aztán ki tudja, ha kertes házban nő fel lehet más lett volna de nem hiszem. A perzsa macskák eléggé lusták.
2020. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!