Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska nevelése? Mit? Hogy...

Macska nevelése? Mit? Hogy tehetnék érte? Sziasztok! Lett egy menhelyi cicám. KB. 2 hónapja lesz nálam. Sajnos nem hajlandó sehogy se megtanulni a nem szót. Egy egy percre hagyom magára és már mászik fel tilos helyekre, edénybe eszik, csapba mászik.

Figyelt kérdés
Próbáltam szépen és kevésbé szépen is. Rá szóltam, rá ordítottam, le dobtam, a seggére csaptam. Nem használ. Rongálja a függönyt, a kanapét, az ágyamba pisilt pár napja. Kérlek adjatok tippet mit tehetnék vele? Nem szeretném vissza vinni a menhelyre de ez már nem megy tovább..nem azért dolgozom hogy mindenből újat vegyek miatta. Fiú cica, 1,5 éves, herélt. Kint találták többet nem tudtam róla de akkor még nagyon édes volt mikor elhoztam. Két hétig. Azóta ez megy nap mint nap. S. O. S

2020. szept. 27. 15:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves fogyatékos ember társaim a macskát nem érdekli a tapsikolás és volt már macskám évekig csak az nem volt idióta mint a mostani macskám. És igen át volt gondolva a cica elhozatala. Imádom őket vagyis imádtam előtte. Nem arról van szó hogy ne tudnék bánni velük csak előtte egy igen különleges kapcsolatom volt egy cicával ami ezen az egész alap macska tartáson túl ment. Ő nem ment és csinált semmit ha szépen kértem. Ez a cica meg le se szarja ha szépen szólok. Lehet az az oka hogy menhelyi cica, mert ott minden rá volt hagyva. Kérlek valami olyan tippet adjatok ami ér valamit. Nem ítélkezést kértem hanem megoldást. Köszönöm
2020. szept. 27. 20:09
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Még csak két hete van nálad, de te azt várod, hogy olyan legyen, mint az elődje, akivel évekig szerelemben voltatok. Minimum egy év az összeszokás, de az ő természete akkor is lehet más. Ő vad és eleven. Nem veled akar kiszúrni a macska, honnan kéne neki tudnia, hogy a csap és a függöny nem játék és a tálból nem ehet. Ő macska, nem ember. Vagy kivárod azt az időt, amíg megszereted, vagy visszaviszed, nem lehet neki ott olyan rossz, ha van elég helyük.
2020. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%
Neked nem való állat. Remélem az állatvédőknek feltűnik majd a tevékenységed. Minek neked állat, ha nem viseled el azt, amivel ez jár?
2020. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Semmiképp se az erdőbe vagy a mezőre dobd ki dühödben, hanem vidd vissza a menhelyre.
2021. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!