Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nеktek hányszor adott a...

Nеktek hányszor adott a cicátok bajszot?

Figyelt kérdés
Elhullajtott bajusz nem ér, csak amikor ti pödritek neki és úgy adja. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt ilyen életemben, az egyik épp az imént!!
2020. okt. 15. 22:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Miért pödörgeted a bajszát? 😶 Szerintem abba kellene hagynod,biztosan nem tesz jót a macskának.
2020. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem szoktam pödörni a macska bajszát, nem értem te minek csinálod? :D Esett már neki ki egy csomó, az elsőt eltettem emlékbe, és a kis tejfogacskáját is.
2020. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Most ne arra gondoljatok hogy naponta 5x izomból húzogatom neki. Havonta párszor cirógatás közben végigsimítom a bajszát.
2020. okt. 15. 23:03
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egyáltalán nem kéne csesztetned a bajszát. Neki az szagló és tájékozódó eszköz, nem esztétikai dolog, mint az embernek.
2020. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Na most mire is számíthattam volna? A saját szempilláimat is időközönként átfésülöm, mert nem szeretem, amikor a kilazult szálak belehullanak a szemembe váratlan pillanatokban. Mi van ha a cicának épp vadászás közben hullik ki, ami megzavarja, így elszalaszt egy példányt? Nem hiszem hogy utána olyan hú de boldogan jönne haza.
2020. okt. 15. 23:17
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális dolog.
2020. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez van, aki fel akar jelenteni az írjon privátban, megadom az elérhetőségeimet és mehet a rendőrségre.
2020. okt. 15. 23:22
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Soha eszembe sem jutott pödörgetni a bajszukat.

Szoktam találni itt-ott egy-egy bajuszt, de nem csesztetem mert tisztában vagyok vele hogy ezt nem szeretik a macskák. Már akkor látom hogy húzzák a szájukat, ha az arcukat simogatom és véletlen hozzáér a kezem a bajszukhoz.

Nekik ez nem dísznek van ott, nagyon nem kéne piszkálni.

2020. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Végigsimítja havonta néhány alkalommal a macskája pofáját, amibe történetesen a bajusz is beleesik.


Nem bántja az állatot, és nem okoz neki semmilyen sérülést vagy kárt. Csak a rend kedvéért, mert néhányan máris verszomjasak lettek... 🙄

2020. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul 13 éves a cicus!
2020. okt. 15. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!