Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nеktek hányszor adott a...

Nеktek hányszor adott a cicátok bajszot?

Figyelt kérdés
Elhullajtott bajusz nem ér, csak amikor ti pödritek neki és úgy adja. Egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt ilyen életemben, az egyik épp az imént!!
2020. okt. 15. 22:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

Én nem látom hogy bárki is vérszomjas lenne. Csak el lett neki mondva tök normálisan hogy ne piszkálja a macska bajszát.

A természet okos, megoldja. Ha egy bajusznak ki kell esnie idővel, akkor ki fog magától is, nem kell simítgatni hogy felgyorsítsuk a folyamatot.

2020. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Gyerek koromban levágtam körömvágó ollóval úgy adott bajszot. Aztán rájöttem hogy óriási hiba volt hiszen ez az egyik fontos érzékszerve.
2020. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Én csak a földön talált bajszot rakom el. Nem bántanám őket.
2020. okt. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Ebben a kategóriában egyre hülyébbek írnak ki kérdéseket...
2020. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

Igyekszem nem hozzáérni a bajszukhoz, tudom hogy milyen érzékeny.


Nem tudom eldönteni, hogy a kérdező valami kisgyerek, vagy pedig gondjai vannak.... :D

2020. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem egy kisgyerek akinek gondjai vannak 😃
2020. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha felnőtt akkor elég ciki. Ennyi ésszel remélem nem szaporodik
2020. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
65%
13 éves, idős macska, aki kint a szabadban "vadászik"... Már ez is épp elég baj, de hogy még emellett a bajszát is kicibálod... Hát gratulálok...
2020. okt. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
80%
szerintem nem kéne piszkálnod. ennyi erővel amikor a macska belekap a hajamba az nekem se jó.. gondold el, hogy neki a tájékozódásban segítő bajuszkáját piszkálgatod. biztos jól esik neki. ha meg idős szerintem tényleg hagyd, mert neki ez fontos az idő elteltével. amugy ebből nem kell nagy tragédiát csinálni, nem fog feljelenti senki, ne vidd túlzásba. hagyd a bajszát és kész.
2020. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!