Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan fogadjunk be egy macskát?

Hogyan fogadjunk be egy macskát?

Figyelt kérdés

Falusiak vagyunk, itt a macska nem igazán "családtag". Pénteken ide vándorolt egy kicsit csúnya, kis cirmos cica. A környéken amúgy is sok a macska (gyerekes szomszéd, jaj de cuki... amíg kicsi). Nem hajlandó elmenni, körbe kérdeztünk, senki nem hiányolja.

Vettem ma neki tápot - whiskas junior 2-12 hónapos kor-. Állatorvos mennyire szükséges?? Szüleim nem annyira állat barátok, nem jöhet be a házba, nem annyira fogdossák, szerintük csak a baj van velük. Régebben bezzeg egerésztek a falusi cicák meg stb...


Tudom, h a legjobb az lenne, ha már így is ennyi a kóbor macska felénk - szomszédok miatt- h ivartalanítsuk meg stb, de még azt se néztem, h fiú e vagy lány. Én csak segíteni akarok neki, mert félős ijedt macska. Tudnátok tippeket adni?



2020. okt. 17. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez a dobozos ötlet nem sok jót jósol nálatok a macskának, nem fogja túlélni a telet.
2020. okt. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tulelni tuleli, de nem a kerdezo miatt, hanem azert, mert keres majd maganak mashol szelvedett helyet. Kerdezo, ha kicsit is szereted az allatokat, akkor fontold meg a macska elajandekozasat, kerlek.
2020. okt. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk is szaporít a szomszéd.

Minden fialáskor itt rohangálnak a csipás, taknyos, agyon fázott kismacskák.

Én állatmentőkkel szoktam elvitetni őket vagy facebookon keresek segítséget/gazdit.

2020. okt. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Vidd el állatorvoshoz, kérj tanácsot tőle (mármint nem a macskától, hanem az állatorvostól :)), ő biztos tud mondani valamit.
2020. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!