Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elajandekozzam az egyik cicamat?

Elajandekozzam az egyik cicamat?

Figyelt kérdés

Ket cicam van, egy idosebb (5-6 eves) es egy fiatalabb (1-2 ev kozotti). A fiatalabbat Facebookrol fogadtam orokbe kiscica koraban (kb 2-3 honapos volt), talalt cica volt, en szerettem volna masodikat, gondoltam legalabb lesz tarsasaga a nagynak, de ennyi ido utan sem baratkoztak ossze, a kicsi baratkozna, keresne az idos cicam tarsasagat, de a nagy leszarja, nem szereti, neha “verekszenek”, kergetoznek egyet es ennyi, ezen kivul ha menne a pici melle fekudni, nyalogatna, a nagy cicam lepofozza es elvonul inkabb mashova.

Talan mar tul idos az idosebb cicam uj macska tarsasagahoz, mert inkabb velem szeret lenni, az en olembe bujik, velem alszik, a fiatalabb cicaval abszolut nem keresi a kontaktust, o viszont keresne vele. Es olyan kis nyomink, maganyosnak tunik neha a pici (en foglalkozom vele is termeszetesen), mit gondoltok, jobb helyen lenne szerintetek baratsagosabb macskak kozott? Vagy mennyire zavarhatja, hogy itt van mellette egy masik macska, aki szarik a fejere?


2020. okt. 24. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mi alapján tudnád kivalasztani, hogy melyiket adod oda?...

Most már mindegy ne adj túl rajtuk, inkább intézd úgy, hogy mind a 2-nek meglegyen a személyes tere.

2020. okt. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilvan a fiatalabbat gondoltam. Hogy intezzek nekik szemelyes teret? A kisebb nem zaklatja a nagyot miutan az elkuldi, csak latom, hogy o amugy bujna, jatszana vele.
2020. okt. 24. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jönnek ki egymással a macskáim, de elvannak. Ha nem ölik egymást, nem okoznak egymásnak sérülést csak simán nem szeretik egymást, akkor felesleges elajándékozni.
2020. okt. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én macskám 4 éves és nagyon irígy rám. Ha más macska van a szobámban be se jön. Ha rajtam fekszik és bejön valamelyik egyből kimegy, nem tűri ha rámásznak vagy én mást simogatok a jelenlétében. Nálunk viszont 4 macska van bent úgyhogy a többiek elvannak egymással. El van velük néha meg alszanak együtt de nem szeret velük játszani, főleg úgy hogy ő a rangidős
2020. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Inkább vigyél még egy cicát a kicsinek, egy olyat, aki játéko, társasági cica, mert akkor talán nem a naggyal fogllakozik majd, hanem amásikkal, a nagy is nyugodtan lehet.
2020. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5/: Persze, vagy épp mind a kettő fiatalabb cica az időset cseszegetné, remek ötlet...
2020. okt. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!