Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem a kóbor cicákat?

Mivel etessem a kóbor cicákat?

Figyelt kérdés

Van itt 6 kóbor cica, már vagy egy éve etetem őket, előtte költöztem ide és akkor nagyon sovanyak voltak, kérdeztem az embereket, nem e valakié, de azt mondták, hogy nincs nekik gazdájuk. Mivel nincs sok pénzem és nekem is van 2 cicám (bent vannak csak és ők azért sokkal jobb minőségűt esznek...) ezért a pennyben szoktam venni 1 kilós tápot, az 400 körül van és napi 2 150 forintos konzervet. De látom, hogy ez kevés nekik. Igaz már azóta azért vastagabbak, de még így is sovány mind. Féreghajtót nagy nehezen adtam nekik, rendszeresen kapnak azóta. Szoktam néha venni laktózmentes tejet, hogy abban is van kalória és hátha ér valamit nekik, plusz keverek bele ilyen multivitamin és probiotikum port. Ez olyan heti 3x vagy 4x.

Nem találtam nekik senkit aki befogadná őket sajnos :(

Valami hasonló áron, esetleg egy picikét drágábban, nincs valami jobb táp vagy valami, amitől lehetne rajtuk egy kis plusz..?


2020. okt. 27. 13:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%
Szívvel meg csirkehussal... Úgy vsn.. Meg 1000ftos tàppal, te tudsz olvasni agyas?
2020. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

#11. Te egy tájékozatlan idióta vagy!

A csirkenyaknál, meg szívnél nem sok olcsóbb létezik!


Az 1000 forintos táp meg igenis olcsó, ha 20-35 százalék hús van benne emellett.

A whiskas, friskies, kitekat, prevital, stb. kb. mind ennyibe kerül, vagy közel ennyibe, kilónként, úgy hogy van bennük 4 százalék hús!

2020. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
#11. És még annyi, hogyha Te dögkútra jársz zabálni, akkor lehet hogy el kellene gondolkodni azon, hogy esetleg le mondd a net előfizetésedet!
2020. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én se tudok sok hasznosat írni, csak szeretném megjegyezni hogy szuper vagy, kérdező! ♥

(Etetés, ivartalanítás és egyebek miatt)

2020. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%
#12 Ne legyél már funkcionális analfabéta, olvasd el egyszer normálisan a konzervek összetevőit, nem a hústartalma 4%, hanem abból a húsból van benne annyi, amilyen ízesítésűnek nevezik. Tehát ha pl. lazacos, akkor is van benne kb. 30% hús, csak ennek a 4%-a lazac.
2020. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Minden elismerésem a tiéd. Le a kalappal előtted!

2020. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én faros csirekcombot szoktam venni az enyémeknek.Akciósan kb 350Ft/kg,igaz,hogy a csont lejön belőle,de szerintem még így is megéri.A konzervbe meg keverhetnél tésztát vagy rízst.
2020. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!