Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tápláljam a kiscicákat?

Hogy tápláljam a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Ma jöttem nyaralásból haza és tesóm mondta az anyjuk eltünt vagy nem akar hazajönni ők meg sírnak egész nap.Elég picik mert talán most lesznek egy hónaposak max.Egy cseppentő szerű dologgal sikerült nekik tejet adnom és csináltam egy jó meleg vackot(abba is hagyták a sírást).Kecsketejet fogok nekik majd venni és langyos vizes vattával megmosdatom őket és törölgetem a feneküket.Nem tudom ez elég-e igy vagy sem.Sok tanácsra lenne szükségem:S
2010. aug. 9. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt minden tudnivalót megtalálsz. Egyébként, ha már valóban egy hónaposak, akkor lehet junior tápot is adni nekik.

[link]

2010. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Úgy néz ki lehet lesz egy pótmami aki szoptatja.
2010. aug. 9. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A dajkacica a legjobb megoldás..
2010. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na úgy néz ki hogy megmaradnak :) én is etetem őket meg valamennyire a pótmami is.
2010. aug. 13. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!