Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gallér hord a macskám és...

Gallér hord a macskám és atkás lett a füle?

Figyelt kérdés
1hete gallér van a macskámon műtét miatt. Tegnap óta nagyon vakarja a fülét. Levettem kicsit a gallérját hogy meg vakarja. Egy nagyobb darab fekete valami kijött meg fülpiszkálóval kitakarítottam. De ugyan úgy vakarja. Ez atka lenne? Lehet attól mert nem tud mosdani? Pénteken megyünk varratszedésre. Addig mit csináljak vele?

2020. okt. 31. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg fül átka. Péntek elég messze van, szerintem érdemesebb lenne hamarabb is tenni egy látogatást. A fültisztításhoz nem kell benyomni a kádba, de csak az állatorvos tudja megcsinálni. Ne próbálkozz vele otthon, mert csak több kárt okozol, mint hasznot. Gyógyszert is csak ő tud felírni.
2020. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy atka. A mi cicánknak is ilyen volt az egyik füle, de nem atkás volt, hanem valami fülgyulladás. Injekciót kapott rá, meg antibiotikumos fülcseppet.
2020. okt. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!