Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska étrend tanácsokat...

Macska étrend tanácsokat kérnék! Folyton enne a macskám, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdő macskás vagyok, egy 3 hónapos cicám van. Sok kérdésem lenne, az egyik közülük a fent említett: állandóan zabálna... Konzervet szokott kapni (400 g), amire az van írva, hogy egy 3 kilós macska a felét eszi meg egy nap. Az én kis 3 hónapos, max 1 kilós macskám is ennyit eszik kb., legalábbis próbálom ezt a mennyiséget nem túl lépni, mert még ezen felül is bőven kunyerál.


Mondjuk rengeteget játszik (3 órát biztos szórakozok vele egy nap), nem tudom, hogy így esetleg már belefér-e ez a mennyiség? Négyszer adok neki kaját (reggel, délben, du., este) + száraz kaja állandóan kint van, de abból csak néha csemegézik. Ne hagyjam magam amikor kunyizik, vagy adható több is neki?


Plusz kérdés: normális hogy jóformán semmit nem iszik? Elég az a nedvesség ami a kajában van? Pisil rendesen, meg is lep ilyenkor, hogy mitől lett tele a tartálya.



2020. nov. 2. 09:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kár, hogy azokat a vacak tápokat megkóstoltattad vele. Most már nem fog normális ételt enni. Normális (tápot sosem látott) macska mindent megeszik, amit te is.

Amugy adhatsz neki nyers husit, abban nincs adalék és laktat is. Én zuzát veszek az enyémnek. Olcso és szereti.

2020. nov. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!