Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék hízni és izmosodni,...

Szeretnék hízni és izmosodni, hozzáértő tanácsokat tudna adni valaki?

Figyelt kérdés
163 cm, 49 kg-os lány vagyok. hízni szeretnék 10 kg-t. Igyekszem megenni napi 2000 kalóriát és ezen a héten kezdtem el edzőterembe járni. :) Az lenne a kérdésem, hogy tudok hízni attól hogy edzek? Vagy az edzést hagyjam abba, amíg nem tudok hízni pár kilót? Az igaz hogy ha most fogok neki edzeni akkor csak fogyni fogok? Semmiképp sem akarok ennél vékonyabb lenni! Tapasztalatlan vagyok etéren, de mindent meg szeretnék tenni annak érdekében hogy ez sikerüljön és szép alakom legyen :)

2018. febr. 8. 23:46
 1/4 Rift ***** válasza:

Ha többet eszel, mint amennyit a tested felhasznál, akkor mindenképp hízni fogsz :)

Attól függ, mit akarsz felszedni: mert ha nem edzel, akkor max. zsírosabb leszel.

Ha edzel is, és az étrended minőségi, van benne a fejlődéshez elég fehérje, akkor viszont izmosodni is fogsz, nem csak hízni.

2018. febr. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítsèget:)
2018. febr. 9. 11:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok, bármilyen tippet elfogadok ami segíthet hízni:)
2018. febr. 9. 11:13
 4/4 palilaci ***** válasza:
Az elozo valaszolo leirta a tutit. En annyival egeszitenem ki, hogy ha nehezedre esik tobbletkaloriat bevinni, akkor az olajos magvak (mandula, pisztacia, mogyoro, kesudio) jo alternativak a kcal pluszhoz es raadasul egeszsegesek is.
2018. márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!