Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés után szeretnék fogyni....

Szülés után szeretnék fogyni. A csíkjaim elmúlnak? Lent a többi. Tanácsokat szeretnék kérni?

Figyelt kérdés
4 hónapos már a kisfiam most érzem az erőt ahhoz hogy elkezdjek fogyózni. Táplálkozást lisztmentesen tésztamentesen gyümölcsök zöldségek, hal vagy csirke. Napi egy óra edzés amikor időm engedi de próbálom délutánra tenni. Vagy esetleg délelőttre kéne? vagy mikorra? Talán egy nap kétszer? Bocsánat az értetlenkedésért soha nem fogyóztam, nem igazán volt rá szükségem. 20 éves vagyok, 156cm 58 kiló voltam terhesség elején 83-al szültem most 74 körül mozgok. Nagyon rosszul érzem magam és eszméletlen csíkos vagyok teljesen a derekam mentén haladva a hasam alja és a hátam is olyan.. Szörnyű, bár már múlt valamennyire. Köszönöm. Talán még lesz kérdésem ha valaki ír :)

2017. máj. 11. 19:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és édességként az ilyen cerbona műzliszeleteket lehet enni?
2017. máj. 11. 19:52
 2/5 A kérdező kommentje:
Folyadékot mennyit kell fogyasztani? és tisztán vizet, vagy gyümölcslé is jó? vagy az hízlal? ahh tényleg bocsánat a sok kérdésért :D
2017. máj. 11. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
csíkok halványulnak, eltűnni nem igen fognak. inni csak vizet, vagy max zöldteát. gyümölcslé tömény cukor.
2017. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Müzliszelet=olcsó puffasztott gabonák+cukor+aszalt gyümölcs vagy földimogyoró+aromák és egyebek. Nem sok értelme van a lisztmentességnek, ha ilyeneket eszel (még ha oly kevés kalória is van bennük, de ez kb. mind üres kalória).

Vannak ennél sokkal hasznosabb nasik, pl. csokik 70% feletti kakaótartalommal, friss gyümölcs, aszalt gyümölcs (módjával), olajos magok, házilag készült cukormentes finomságok (pl. banános palacsinta liszt nélkül).

Ha tényleg csak azokat eszed, amiket írtál, gyorsan le fogsz szerintem fogyni. Eddz annyit, amit a picur mellett tudsz, amennyire van energiád úgy, hogy anyukaként is helyt tudj állni. Az edzés azért jó, mert formásít, nem attól fogsz fogyni, legalábbis az étrend fontosabb.

2017. máj. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor úgytűnik felhagyok a műzliszeletezéssel :D Anyósom aztmondta abból bármennyit lehet enni mert nem hízlal azért gondoltam ezt :D Akkor víz gyümölcsök, zöldségek és hús , az igazi csokit nem szeretem :D A banán az elég édesség lesz azért oda vagyok :D Köszönöm szépen a válaszokat :)
2017. máj. 12. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!