Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon gáz ha már nem kívánok...

Nagyon gáz ha már nem kívánok macskát amint hozzám került?

Figyelt kérdés
Tegnap fogadtam örökbe egy kiscicát, de nagyon kellemetlenül érzem magam vele. Zavar a jelenléte. Ezelőtt nagyon akartam cicát, de mostmár idegülök tőlük, Főleg a kakija zavar, mert büdös, pisije nem. Szerintetek nagyon gáz ha visszamondanám? Nem menelyi hanem magánszemélytől van, de adtak szerződést. Szívem szerint már ma odaadnám valakinek, mert nagyon zavar a jelenléte. Meg sajnos anyám nem rajong értük, utálja de nem szólt semmit mikor hoztam. Ezért is lehangoló. Megkérdeztem mi történik ilyenkor, de nem válaszolt még, szerintem reggel fog. Tudom felelőtlen egy ember vagyok de megtanultam a leckét. Hol hirdessem meg vagy mi a legjobb szöveg, amit íratok ha ezt kell tennem, hogy valaki érdeklődést mutasson iránta? Facebookon írtam neki egyébként. 21L

2020. nov. 3. 03:15
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
26%

9-es van aki megteszi.


De könyörgöm ez egy kiscica, hogy lenne egy súlycsoportban egy gyerekkel?!

2020. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
71%

Írd meg annak akitől elhoztad.

Esetleg fogd anyádra, ha nem mered megírni az igazat.

Biztosan visszaveszi, ott lenne a legjobb helye.


Bár mondjuk az is kereshetett volna értelmesebb gazdit. Egyszer nekem se jött össze macska örökbefogadás mert ilyen balfsznak adták inkább. Pár hét múlva ismét hirdették.

2020. nov. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
84%

11-es, persze nincs egy súlycsoportban mert a macska nem fog egyetemre menni.


" Leginkább az zavar, hogy büdös a kakija" mert tiéd kérdező rózsaillatú nem? Meg te nem fingasz csak konfettiket puffogtatsz nem? Műkörmöd megvan még?


Vidd vissza akitől hoztad.

2020. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
81%

Előtte soha nem volt házi kedvenced, még egy hörcsög se? Azzal kellett volna kezdened. Egy izgő-mozgó társaságkereső cica nagyobb feladat, de már sejted. Keresd meg a tenyésztőt és tőle kérj eligazítást a cicával kapcsolatban.

Sok év múlva, mikor újra eszedbe jut, inkább kisebbel kezdj. Egy akvárium esetében pl mire megveszel minden szükségeset, addigra le fog esni, mekkora feladat befogadni egy marék halat is.

2020. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szerződésbe bele van írva, hogy az eredeti tulajdonosnak kell vissza juttatni a cicát. Sőt, sok helyen próbaidő is van. Mindenképp az eredeti tulajnak szólj.
2020. nov. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
86%

Szegény, remélhetőleg vissza tudod vinni ahhoz akitől hoztad. De tényleg nem gondoltal bele, hogy o nem csak egy cukimuki cica es ennyi? Ürít, hullajtja a szőrét, esetenként hanyhat, lehet beteg is es akkoris gondozni kell... Van, hogy megkarmol, odakap, ki kell tapasztalni ot, o is egy kis szemelyiseg.. Jo es rossz tulajdonsagokkal egyutt. Nem mindig 10/10 minden nap, de ez ilyen, de akinek macskaja van ezert is szereti, amilyen kis konok vagy makacs neha..

Nem csak akkor, mikor minden szep es jo.. 2x megsimized es utana felreteszed. 😔

Valóban nem mindenki kompatibilis egy allattal, de ha mar a kakijatol kiver a viz nem is értem, miert hoztad el...

2020. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
18%

#13

Vagy inkább azért, mert a macska nem ember... XD

2020. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
29%
Azért eléggé gáz hogy te egy macskát kívántál. Mármint, ember, van egy csomó társkereső!
2020. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha adtak szerződést, abban valószínűleg benne van, hogy nem ajándékozhatod csak úgy tovább.
2020. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
megoldódott, visszavittem mindennel eggütt. tudom olsatok tovább mint tüzet...
2020. nov. 3. 10:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!