Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon gáz ha már nem kívánok...

Nagyon gáz ha már nem kívánok macskát amint hozzám került?

Figyelt kérdés
Tegnap fogadtam örökbe egy kiscicát, de nagyon kellemetlenül érzem magam vele. Zavar a jelenléte. Ezelőtt nagyon akartam cicát, de mostmár idegülök tőlük, Főleg a kakija zavar, mert büdös, pisije nem. Szerintetek nagyon gáz ha visszamondanám? Nem menelyi hanem magánszemélytől van, de adtak szerződést. Szívem szerint már ma odaadnám valakinek, mert nagyon zavar a jelenléte. Meg sajnos anyám nem rajong értük, utálja de nem szólt semmit mikor hoztam. Ezért is lehangoló. Megkérdeztem mi történik ilyenkor, de nem válaszolt még, szerintem reggel fog. Tudom felelőtlen egy ember vagyok de megtanultam a leckét. Hol hirdessem meg vagy mi a legjobb szöveg, amit íratok ha ezt kell tennem, hogy valaki érdeklődést mutasson iránta? Facebookon írtam neki egyébként. 21L

2020. nov. 3. 03:15
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy lesz neki gyereke? Vagy hogy ő fogja tisztába tenni? :)
2020. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
gyerekek, ne írjatok már ide többet mert megoldódott szerencsére visszavittem mindkét fél részéről nem volt gond. igy ti se oktassatok
2020. nov. 3. 13:47
 33/43 anonim ***** válasza:
65%
Prosztó :D neked nem volt gond csak szegény cicának... Bár neki ugye nincsenek érzései... Ne is legyen így gyereke
2020. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem legalább visszavitte.

Nem az utcára dobta ki vagy passzolta le valami gyökérnek.

Nem kellene ennyire oltani.

Legközelebb majd lehet inkább kidobja, mert ennyi megvetést kapott.

2020. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
40%

34,bízzunk benne, hogy ezután az attrakció után nem lesz legközelebb!


Itt senki nem oltogatja őt, csak akiben van némi felelősség az leirja a véleményét, hogy furcsa, hogy nem gondolta tovább, hogy egy háziállat nem csak rózsaszín vattacukor.


Ugyanez a helyzet egy papagajnal is vagy egy deguval is. Azokról is gondoskodni kell. Szqrnak, stb, szóval csak ésszel! Ámen!

2020. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
34..nyugodjatok meg nem lesz legközelebb, mert ez az eset rávilágított arra,ogy nem valók nekem állatok. sziasztok
2020. nov. 3. 19:30
 37/43 anonim ***** válasza:
0%
Add vissza annak akitől kaptad, vagy vidéken élő néninek, bácsinak és ígérd meg magadnak hogy soha többé nem lesz háziállatod.
2020. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
37..már visszadtam ha nem vetted volna észre a válsszokban...
2020. nov. 3. 23:26
 39/43 anonim ***** válasza:
Inkább vidd vissza oda, ahonnan hoztad, mert ha szerződést írtatok, akkor legalább törődő tenyésztő(???), jó gazdit találna neki. Biztos nem lesz boldog, hogy visszaadod, de könyörgöm ne fb-on hirdesd, ott mindenféle fazon van. Aztán amikor az eladó megjelenik nálad, hogy akkor szeretné megnézni, hogy teljesítetted-e a feltételeket, te meg ott állsz széttárt karokkal, hogy odaadtad másnak... az biza szerződésszegés, mert a te neved van a macska mellett
2020. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
39..visszavittem a jogos tulajdonosához akitől hoztam mit nem értesz ezen??
2020. nov. 4. 18:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!