Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon gáz ha már nem kívánok...

Nagyon gáz ha már nem kívánok macskát amint hozzám került?

Figyelt kérdés
Tegnap fogadtam örökbe egy kiscicát, de nagyon kellemetlenül érzem magam vele. Zavar a jelenléte. Ezelőtt nagyon akartam cicát, de mostmár idegülök tőlük, Főleg a kakija zavar, mert büdös, pisije nem. Szerintetek nagyon gáz ha visszamondanám? Nem menelyi hanem magánszemélytől van, de adtak szerződést. Szívem szerint már ma odaadnám valakinek, mert nagyon zavar a jelenléte. Meg sajnos anyám nem rajong értük, utálja de nem szólt semmit mikor hoztam. Ezért is lehangoló. Megkérdeztem mi történik ilyenkor, de nem válaszolt még, szerintem reggel fog. Tudom felelőtlen egy ember vagyok de megtanultam a leckét. Hol hirdessem meg vagy mi a legjobb szöveg, amit íratok ha ezt kell tennem, hogy valaki érdeklődést mutasson iránta? Facebookon írtam neki egyébként. 21L

2020. nov. 3. 03:15
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Ok
2020. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Szerzödéses, tehát visszaveszik. De meglep, hogy nem tudtad, hogy az élölények kakilnak. Az meg büdös.
2020. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
tudtam...nemvagyok hülye. csak nem tudtam hogy ennyire megvisel...
2020. nov. 3. 11:10
 24/43 anonim ***** válasza:
64%
Saját szarod szaga nem visel meg? Gucci parfümöd se nyomta el a cica kakát? Remélem le nem tört a körmöd meg a gyűrű se esett le az ujjadról míg nálad volt. Szegény cica
2020. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
82%

17-es!


Nem ember, mert nem tud beszélni! Ugyanúgy érez csak nem tudja elmondani.


De értelmesebb okosabb, mint egy ember bàrmelyik állat ,mint pl nálad is az aranyhalam is értelmesebb a 3mp-es memóriájával!

2020. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki...
2020. nov. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, mert ha a hülyeség fájna, te nem tudnál ennyi hülyeséget összeírni a gyakorin.
2020. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
44%

Csak utánad ;)



Szóval állításod szerint csak az embereknek van érzése? Aahhha oké :) legyen így


Elég sok állat okosabb az embernél azért, mert nem tud beszélni! Bár elég sok ember se tud beszélni azt se tudja mit akar kérdezni csak hepciáskodik :)

2020. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
32%
Szóval szerinted macska=gyerek?? Soha nem lesz egyenlő a kettő, mindegy mennyit fröcsögsz itt.
2020. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
49%
Soha nem lesz egyenlő,de ha a macska kakát nem bírja a gyerekét hogy fogja tisztába tenni? Itt csak te fröcsögsz
2020. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!