Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Le lehet szoktatni macskákat...

Le lehet szoktatni macskákat arról, hogy válogassanak?

Figyelt kérdés
Három cicám van, kizárólag a Felix tasakosat és az Animonda Carny konzervet eszik meg. Ezeket viszont úgy lehet normális áron kapni, ha nagy tételben veszem, úgy viszont keverve van benne többféle ízesítés. Egyszerűen nem találok olyan összetételt, amiben ne lenne legalább egy olyan fajta is, amit az istennek nem akarnak megenni. Mit lehet csinálni ilyenkor? Tényleg az egyetlen esély kinyitni neki egy másikat, vagy ha tényleg éhes, majd megeszi? A száraz ki van nekik téve folyamatosan, mégis úgy tudnak csinálni, mint akik mindjárt éhen halnak svédasztalos ellátás mellett.
2020. nov. 26. 21:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom, ki az az agyatlan, aki lepontozza a hozzászólásokat, én senkit nem húztam le. Azt sem, aki az ellátás minőségét kifogásolta. Bár nem értek vele egyet, az is egy vélemény. Mellesleg jól táplált, izmos, jókedvű és játékos macskák, igazán nem panaszkodhatnak az ellátásra. Ráadásul rendszeresen kapnak a macskáknak szánt kaján kívül mást is: darált csirkehúst rizzsel, tojást, párolt csirkehúst, csirkemájat, az utóbbit ketten nyersen is kapják, a harmadik FIV-es, nála a nyers etetés sajnos nem játszik.
2020. nov. 27. 00:03
 12/12 anonim ***** válasza:

Vegyél konzervet. Multifit 400g-os 350 körül van, és jobb minőség mint a félix.

Premiere is olcsó

2020. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!