Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi kell BIZTOS egy cicának?

Mi kell BIZTOS egy cicának?

Figyelt kérdés

És szerintetek mennyire jön ki?

Szeretnék egy cicát, régóta rágom anyáék fülét érte. Ma megmondták,hogy hogyha mindnet megveszek neki, akkor lehet egy, és (a legelső adag kaját is én veszem) utána fizetnek neki mindent.

Úgy lesz pénzem, hogy elteszem a karácsonyit/névnapit és nem veszek semmit a sulibüfében (heti 500 forintot kapok). Olyan felnőtt cicát engednek meg ami szobatiszta és örökbefogadni nem venni.


2020. nov. 28. 21:44
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
A Félix jó táp? Olyannal etetném, de szárazból nem tudom mi legyen. Ja es bocsi hogy ennyit írok de most van még pár percem írni
2020. nov. 28. 23:48
 22/41 anonim ***** válasza:
69%
Nem!!! A Félix a leggagyibb táp keres valami minőségit!
2020. nov. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
58%

Élelmiszerboltban nem kapsz jó tápot.

Ha rendesen akarod etetni akkor minimum egy Smilla minőség kell, az olyan közepes.

2020. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
78%

Ez a minimum minőség amit megkellene adni a cicának.

[link]

2020. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
63%

Esetleg ez

[link]

2020. nov. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
78%

Nem lesz jo. Olyan szaraztapot es alutasakosat keress neki amiben magas hustartalom van, nem ilyen 4-5% mint a felixben, whiskasban es a tobbi olcso, agyonreklamozott cuccban.

Orijen, acana, applaws, nagyon talan premiere, ezeket nezd meg, de ez csak egy par pelda, van meg tobb opcio is.

Fozhetsz is neki amugy, csak nehez azert egy jo etrendet osszeallitani, hiszen nem allhat annyibol, hogy csirkefarhatat kap egesz eleteben, aztan ennyi. Jol at kell gondolni.

2020. nov. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Szerintem ha van acana cicából olyat adok neki mert a régi kutyank olyat evett es ah nagyon jó minőségű tényleg. Meg neki is főztunk neha rizst husival
2020. nov. 29. 00:22
 28/41 A kérdező kommentje:
Addig még kimegyek nagypapámnak segíteni vidékre meg ilyesmik, hogy több penzem összegyuljon
2020. nov. 29. 00:24
 29/41 anonim ***** válasza:
0%

Almostál 3000

Alom 800

Kajastal, vizestal 1000

Első adag kaja, 1200.


Jó lesz neki a purina one.


Ennyi.

2020. nov. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
69%

Kell még macskahordozó is. Használtan akár olcsóbban is kifoghatsz egyet.

Játékot pedig fölösleges drágát venni, rá se bagózik. A kedvence nálunk az volt, hogy egy botra zsineget kötöttem, meg a végére egy műanyag vackot, és azt lóbáltam neki, mint egy horgászbotot. Szaladt, ugrott utána. :D

2020. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!