Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi kell BIZTOS egy cicának?

Mi kell BIZTOS egy cicának?

Figyelt kérdés

És szerintetek mennyire jön ki?

Szeretnék egy cicát, régóta rágom anyáék fülét érte. Ma megmondták,hogy hogyha mindnet megveszek neki, akkor lehet egy, és (a legelső adag kaját is én veszem) utána fizetnek neki mindent.

Úgy lesz pénzem, hogy elteszem a karácsonyit/névnapit és nem veszek semmit a sulibüfében (heti 500 forintot kapok). Olyan felnőtt cicát engednek meg ami szobatiszta és örökbefogadni nem venni.


2020. nov. 28. 21:44
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
Úristen utolsó annyira de annyira idi0ta vagy hogy azt el sem tudom mondani. Olvasd végig miket írtam nem hiszem el, hogy a kishugomnak több esze van mint a gyakoris felnőtteknek. Komolyan, és ezek vigyáznak RÁM mert, hogy kisebb vagyok??? Egyedül több esélyem van túlélni mint veletek, cdraga "okosabb, érettebb" emberek. Úristen
2020. dec. 3. 11:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!