Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi kell BIZTOS egy cicának?

Mi kell BIZTOS egy cicának?

Figyelt kérdés

És szerintetek mennyire jön ki?

Szeretnék egy cicát, régóta rágom anyáék fülét érte. Ma megmondták,hogy hogyha mindnet megveszek neki, akkor lehet egy, és (a legelső adag kaját is én veszem) utána fizetnek neki mindent.

Úgy lesz pénzem, hogy elteszem a karácsonyit/névnapit és nem veszek semmit a sulibüfében (heti 500 forintot kapok). Olyan felnőtt cicát engednek meg ami szobatiszta és örökbefogadni nem venni.


2020. nov. 28. 21:44
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Purina one van itt a kisállat boltban. Akkor az is jó?
2020. nov. 29. 12:16
 32/41 anonim ***** válasza:
76%

Nem nem jó!! Szemét táp.

Zoopluson néz szét.

Az Acana, Applaws, 50% hústartalmút keress inkább ha anyagilag meg engedhetitek magatoknak.

2020. nov. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
24%

Jaaj, hagyjátok már.


Persze hogy jó

2020. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
82%

Ha Acanát tudtok venni az szuper!

Minden táp amit a tv-ben reklámoznak és emberi élelmiszer boltban kapható, felejts el!

2020. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
72%
Sztem ne erre költsd azt a kis pénzedet amid van. Egy macska nem csak abból áll h x mennyiségű kaja, y mennyiségű táp... oltások, macskabútor ( mi évente vesszük mert szétkapják), ha neadjisten beteg állatorvos, ami nem olcsó. Ivartalanítás díja, nem tudom hol laksz de vhol kemény összegeket elkérnek. Úgy érzed mindenről lemondva tudnád neki mindezt finanszírozni? Ha csak egy kicsi kétely is van inkább várd meg míg megkeresed a rávalót. A másik dolog, a macska családtag, ha csak te akarod igazán és a többiek csak feltételekkel megtűrik, abból jó sosem sül ki, és ált a cica szívja meg.
2020. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Y mennyiségű alom, bocsánat rosszul írtam.
2020. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
93%

Leírta hogy a szülei fognak mindent fizetni, a táptól kezdve az orvosig. Csak a kezdő költségeket kell neki, ami nem nagy összeg, többen is leírtuk hogy mik kellenek kezdésnek. Annyit ki tud fizetni a kérdező.

És ahogy látom, felelősen gondolkodik és nem csak átmeneti hóbort ez nála, hanem tényleg szerene maga mellé egy kis bársonytalpú társat. A szülei is pont ezt akarják felmérni azzal hogy neki kell kifizetnie a kezdőköltségeket, hogy mennyire gondolja komolyan.

Nem értem miért érdeke egyeseknek hogy több macska maradjon a menhelyeken ketrecekbe zárva, mi értelme lebeszélni valakit a macskatartásról...

2020. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

Miért akartok lebeszelni??? Menhelyrol fogadnam be, acanával etetném (a szuleim azg mondtak hogy az jp) ivartalanitanánk, kapna oltást amik anyaek fizetnek. Csak nekem nem lehet macskám szerintetek??

Aki tenyleg segített annak köszi de nem értem mem azt mondtam, hogy moslékot enne meh megennék a bolhák hanem hogy nekem kel 1 2 dolgot venni hozzá minden mást anyáék

2020. nov. 29. 18:30
 39/41 anonim ***** válasza:
31%

Ne sértődj meg, szerintem nem olvasott végig mindent az a válaszoló, és csak jót akart neked.


Oké, hogy nem te fizeted, de egy macsek sok pénzbe is kerülhet.


Én korábban friskies Sel, whiskassal etettem, mikor még nem tudtam mi a jó neki.

Aztán egyszer vettem neki egy purina one-t.

Már egy adagtol óriási különbség volt.

Nem volt felpuffadva, kifenyesedett a szőre..

Tényleg hihetetlen változáson ment keresztül.


Oké hogy van benne gabona, de nem.rossz táp.


És! Sokáig vettem acanat orijent is.

Semmi különbség a kettő közt.


Bár nekem kinti bentiek vannak,

De akkor is azok voltak.


Ráadásul az acanat annyira nem akarták enni.


Meg ha van nálatok freshnapf, ott a sajat márkás gabona mentes tapja is jó.


És azt szeretik.

Legalábbis itt 5 macska van.

2020. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi pénzből mély levegőt vehetsz. A kajája nem jön ki belőle.

Heti 500 ft.

Ja, ebből tuti ancana táppal fogsz etetni. A legolcsóbb se jön ki.

2020. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!