Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felfázott a macska?

Felfázott a macska?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gyanítottam, hogy baja van, de most lett biztos.


Véres vizelet!


Nem lehet vesekő, mert van, hogy sokat pisil, máskor keveset és csapba, wcba, kádba is az almon kívül.


Benti macska, itt olvasom, hogy ráragadhat a szorongásom, meg túl sok stressz éri és ezért van! Nagy marhaságnak hangzik.. Holnap veszek urinary tápot, meg felhívom a dokit, Akinek volt hasonló, az hogy változott? Nem lehet, hogy csak “felfázott”, mint mi nők néha? Ilyenkor egy kis alkoholos gyógynövénycucc, és helyrejön két három nap alatt nekünk.. (lány macska)



2020. nov. 29. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Orvos kell ide mar, nem gyogynoveny, meg hazi modszerek!

Ne csak felhivd, hanem vidd el, a veres vizelet nagyon komoly. Es de, lehet veseko, gyulladas, barmi.

Az etetessel kapcsolatban is kerd ki az orvos tanacsat mindenkeppen.

2020. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ennek töb oka lehet, majd az elvégzi a szükséges vizsgálatot és rendel terápiát is!
2020. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem adj neki "alkoholos gyógynövénycuccot" hanem vidd el állatorvoshoz. Lehet húgyköve is és valószínűleg fájdalma van ha nem az alomba végzi a dolgát.
2020. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jézus, nem akartam neki adni! Azt én szedem felfázásra!


Gondoltam van valami lájtosabb dolog, amit lehet kapni a patikában(állatpatika, mielőtt szólnátok) ilyesmire, de mégsem gyógyszer. Amikor pisil, akkor rengeteget pisil folyamatosan és nem nyávog.

2020. nov. 30. 06:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is minél előbb vidd dokihoz. jobb a gyors segitség mint a próbálkozás mindenféle házi praktikával.. a macskák szívosak de ha sokáig huzodnak a betegségeik, szövödmények nagyon lerövidithetik az élettartamát, azt meg gondolom te sem szeretnéd... fogd a cicust, tedd be a hordo dobozkába és irány a doki.
2020. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kerdezo, mar erzekelted egy ideje, hogy furcsan viselkedik, ossze-vissza pisil, es tegnap meg veres is volt a vizelete...es te meg mindig azon gondolkozol, hogy a patikaban mit lehetne neki venni :(

Antibiotikum kell, jo esetben az eleg, rosszabb esetben meg addig varsz, amig majd leall a veseje.

Ha mar megkapta a kezelest a macska, akkor esetleg el lehet gondolkozni, hogy milyen keszitmenyeket, tapot, stb-t, kaphat megelozesre, vagy a kezeles kiegeszitesehez. De vidd orvoshoz, meg ma.

2020. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!