Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki tudná be fogadni? (bőv. Lent)

Ki tudná be fogadni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
találtunk az út szélén 2 nőstény cicát soványan de mostmár megfelelö test sulyú(anyja+lánya)sajna nem tarthatjuk meg őket,mert van egy kis kutyám és sok lenne már 3 állat egy házba meghát nem is tudnánk annyira foglalkozni velük.az anya cica kb 1-2 éves lehet vagy fiatalabb a kicsi az kb 8-10 hetes lehet de ez csak saccra tudom meg mondani.nagyon szelidek,gyerekeket is szeretik s a kis vagy közepes testű kutyákal is jól kijőnek(tapasztaltuk),mindent esznek és valószínű hogy szoba cicák lehetek mert szobatiszták,de kertben is jól meg vannak.kérem aki tudd segítsen.már fel hívtunk menhelyeket s hirdetük is de semmi eredménye,akinek meg tetszik az szóljon.budapesten vanak.az anya cica: [link] a kölyke: [link] : [link]
2010. aug. 11. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem tudom(már 4 cicánk van,2 befogadott),de kérdezz barátokat,ismerősöket és mond meg nekik hogy adják tovább a "hírt".Gondolom a kicsi már nem iszik anyatejet és így külön is örökbe lehet adni. És szerintem a kiscica 2-3 hónapos lehet. Mert a most 1 éves cicánkat amikor találtuk azt hittük hogy 1-2 hónapos mint késöbb kiderül 3-4 hónap körül volt :)

[link]

2010. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszönöm.az ismerösöket is végig kérdeztem s tovább is hirdetik de senkisemm jelentkezik értük :(és nem nem iszik már anya tejet a kicsi amugy írtam is hogy mindent esznek.kérem akinek meg tetszik az írjon.a cicák külön is elvihetök és a 10.kerületben vannak
2010. aug. 11. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!