Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nőstény macska ivartalanítás...

A nőstény macska ivartalanítás után tépi a sebet?

Figyelt kérdés

Ma ivartalanították a cicámat.Az orvos szerint nem kell rá gallér vagy ruha, hisz a macskák nem bántják a sebet.

Itthon picit megnyalta, a biztonság kedvéért egy gyerek bodyt tettem rá, de egyszer valahogy levette

Nem tudom mennyire bántaná, de nem merem levenni róla, aludni se merek

Holnap mindenképpen megyek veszek ruhácskát.

Kinek mi a tapasztalata ezzel?

A válaszokat köszönöm!


2020. dec. 9. 00:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom miféle orvosok vannak manapság, valamelyik nap azt olvastam, hogy nem szóltak, hogy nem nem szabad enni-inni ivartalanítás előtt, most meg ez... Mi ruhát szerkesztettünk rá, valami mindenképp kell, ahogy a többiek is írták.
2020. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
16%
#11 te meg szimplán hülye vagy.
2020. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Indokoljuk meg, hogy mit miért mondunk!

---Irén néni

2020. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
#13 Irén néni ezt miért írta? Tessék megindokolni. Én ezt azért írtam, hogy megindokolja amit nem indokolt meg, ezt indoklásként írom.
2020. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%
IT Guy miért hülye 11-es, mert nem kódolta, vagy programozta le neked a válaszát?
2020. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
9%

Indokuljul meg, mit miért mondunk, így elkerülhetőek a félreértések!

A válaszod nagyon sértő.

---Irén néni

2020. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%

"4-es a kinyúlt zokni higiéniátlan! Ilyet többet ne csinálj!"

Mert képes volt ekkora baromságot írni.


Egyrészt, nincs olyan szó, hogy "higiéniátlan".


Másrészt miért is lenne nem higiénikus, ha egy kimosott zoknit húz a szőrmókra, miközben annak sebe nyilván be van kötve többszörösen?


Harmadrészt mi köze a programozáshoz ennek a buta válasznak? Most én is gyártsak hülye poénokat arra, hogy névtelenül írsz?


Összefoglalva: attól még, hogy névtelenül írogat az ember a neten még gondolkozhatna egy kicsit előtte.

2020. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Na jó, megvettem a ruhácskát, már minden a legnagyobb rendben

Kérlek ne vitázzatok a kérdésem alatt, nem vitaindítónak tettem ki, hanem érdekelt a dolog.

2020. dec. 9. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!