Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerdán viszem először orvosho...

Szerdán viszem először orvoshoz a cicáimat ivartalanitás miatt, tanácsok?

Figyelt kérdés

Anyukám intézte a dolgot. Én csupán csak elviszem őket. Tehát nem beszéltem az orvossal hogy ez hogy is működik.

Holnap megyek nekik hordozott venni.

Ezeket ki kell bélelni? Ti hogy szoktátok vinni télen hogy ne fázzon?

És rögtön haza lehet hozni a cicákat vagy bent tartják egy két napot őket? Egy fiú, egy lány cica.


2020. dec. 13. 20:38
 1/8 A kérdező kommentje:

Kicsit ideges vagyok mert nagyon szeretem őket és szeretném ha a kényelmes lenne az utazás nekik, mert busszal kell vinnem őket és körülbelül háromnegyed óra mire oda érünk.

Ebben 21 perc busz út van, meg séta.

2020. dec. 13. 20:40
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hazafele nem viheted busszal a frissen mutott macskadat. Vagy taxi, vagy szerezz fuvart, de nem tenne jot a sebenek, ha akaratlanul is “rancigalnad”, meg mozgatnad a hordozot, stb. Plusz eleg hideg van, valoszinuleg kaba lesz, de ilyenkor a testhomersekletuket se tudjak ugy szabalyozni, meg fog fazni. Raadasul ha jol ertem, akkor ket macskaval mesz, tehat ket hordozoval, ugy vegkepp kocsival kene menni.
2020. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nőstények? kandúrok? aznap reggel már ne adj nekik enni.

a műtét hamar készen lesz - max. egy óra -, van állatorvos, aki azonnal kiadja őket, van, aki megvárja, amíg megébrednek és van, aki 1-2 napig ott tartja.

mindenképpen béleld ki a hordozót.

én egy frissen mosott és vasalt (régi) lepedőt vittem magammal, arra lett ráfektetve műtét után a cica.

2020. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
na igen, odafelé még csak-csak a busz, visszafelé a kába macskáknak nem tesz jót se a hideg, se a buszozás.
2020. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
3 napig csak paté konzervet adj nekik vagy puha élelmet sok vízzel , ha van gyulladásgátlót is .
2020. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A buszt sürgősen felejtsd el!!! Még odafelé is necces a két hordozó, de visszafelé eszedbe se jusson. Az okokat leírták, szinte életveszély.

Reggel már nem ehetnek.

Nem tarják bent őket. 20 perc az egész, kábán kapod meg őket, mozdulatlanul. Otthon pár óra után magukhoz térnek, de még olyanok lesznek, mint akik részegek. Estig enni se adj nekik, mert a kábító/altató hatása miatt hányhatnak. Csak ha maguktól kúsznak oda enni.

2020. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Felhívtam en is az orvost. Jobb volt inkább így tisztázni.
2020. dec. 14. 14:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ooooo
2020. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!