Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ostoba vagy jólelkű az olyan...

Ostoba vagy jólelkű az olyan ember aki az úton talál egy beteg kóbor állatot sérülésekkel(macskát) és képes volt állatkórházba vinni ahol 300 ezerbe került a gyógyítása?

Figyelt kérdés

Munkatársaim erről csemegéztek hogy ez az ember biztos nem normális hogy egy kóbor macskára képes volt ennyit kifizetni amig az teljesen fel nem épült és azóta a faluban is ezen az emberen nevetnek hogy ostoba.

Bár gondolom közrejátszik a tény hogy meddő és ezért szereti annyira az állatokat.

Kétségtelen hogy jót tett de azért ez talán beteges hogy lát valaki egy kóbor állatot és képes ennyi pénzt rá áldozni.



2020. dec. 15. 15:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
53%

Az állatvédelmi törvény szerint joga van az orvosi ellátáshoz.

Ezért nem értem.

Jólelkű, mert tudta hova tudja vinni.

2020. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
92%

11.-nek.


Muhahhhaaa!!! Ingyé??? HOL???

2020. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%

És mi van ha nem jön össze nekik a gyerek? Nem előszőr írod le.

Nem értem mi közöd van hozzá. Tegyük fel nem lenne meddő, csak nem akarnának gyereket, akkor eret vágnál magadon?

Tipikus falusi, komolyan...

2020. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
7%

Velem egyszer egy nő elkezdett üvölteni, mert nem lehetett már tolerálni, meg a havi baját is rámverte, szó szerint, mert a férje nem volt ivarképes állítólag és nekik ezután akkora erejük lett, hogy csak azért is a lobik sikerült.

Azóta se vette észre magát a gyereket mutogatja, hogy Ő megcsinálta.

Áldás a macsek!

2020. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
90%

Nos ha az egy kóbormacska és az is marad, akkor ostoba volt, ha befogadja, akkor már az övé. Az más. Viszont azért megmenteni egy állatot, hogy utána ugyanúgy az utcán, vagy egy menhelyen rohadjon, az ostobaság. Én is elvittem volna orvoshoz, hogy megkönnyítsem a szenvedését, de ha nem tudtam volna befogadni, biztos nem fizettem volna ennyit, hogy menjen vissza az utcára.

Ha van rá bőven pénzük, akkor nem ostobaság amúgy.

2020. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
A bátyja se teremtette le a nőt, szegény gyerek a fogzását kín veri le. Meg nyavajgott és közben vihirgott is. Meg máson vijjogott, hogy azt a mindenkit, de aztán neki nem lehet gyereke. Elhordták nyaralni, a déli pórusra...
2020. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%

Nem ír ide, és jó élete van...

Szerinte más az ostoba!

2020. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
6%
Hergelő lett belőle, hogy így kell csinálni, na ki a kemény ember! Győztes!
2020. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ostoba-e, meg nem mondhassam, hát nem látom én a bizonyítványát.

De hogy pénzt költeni arra, amire akarunk, ha a saját pénzünk, az nem ostoba cselekedet, az mán igaz.

Nöre, macskára, italra? Vagy csak autókat gyüjt a kertbe? Ember dolga az csak, ha nem a családtúl vette el a falatot.

2020. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha nagyon szenvedett az állat valószínű megsajnálta. Képzeld kérdező, van ilyen érzés, most biztos újdonságot mondtam.
2020. dec. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!