Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem az almot használja...

Miért nem az almot használja a cicám?

Figyelt kérdés

Van egy fél éves kislány cicám, aki a múlt héten beteg volt, ment a hasa. Voltunk orvosnál, kapott gyógyszert, kedden kell visszamennünk.

Sajnos a tünetek nem múltak, viszont amióta beteg az ágyunk alá kakil. Az almot is használja, de sajnos máshova is megy. Ezt a betegsége előtt nem csinálta. Arra gondoltam, hogy mivel megy a hasa nem tudja tartani. Ennek van valóság alapja? Vagy így jelzi, hogy nincs jól?

Az almot naponta többször takarítom, ugyanott van mint eddig, ugyanaz az alom van benne, mint eddig.

Ha tudtok esetleg tanácsot adni, hogyan szoktassam vissza az alomra, vagy hogy miért nem használja azt nagyon megköszönném :)

ui.: amikor visszamegyünk az orvoshoz természetesen mondom majd neki ezt a problémát, de addig is szeretnék több kakimentes napot. Igen elviselem ha muszáj, de egyátalán nem higénikus így.

A cica volt féreghajtózva, ivartalanítva még nincs, most szerettük volna de a betegsége miatt el kellett halasztani.



2020. nov. 8. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Azért csinálja, mert beteg, legyél vele türelmes.
2020. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem ér oda időben szegényke.

annyit tudsz tenni, hogy az ágy alatt felmosol, mondjuk hipóval, mert a "szagra" is megy most már.

2020. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

fertőtlenítős almaecetes vízzel mostam fel ott. Úgy tudom az ecet szagát nem bírják a cicák.

2020. nov. 8. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne használj egyszerre fertőtlenítőt és ecetet! Káros gázok képződnek, ami a tüdődet roncsolja.
2020. nov. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, természeteswn nem egyszerre használtam a kettőt, hanem felszáradás után
2020. nov. 9. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert még beteg és így mutatja meg neked, hogy "nézd, valami bajom van"
2020. nov. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!