Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet ebből még gond?

Lehet ebből még gond?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy a macskám alufóliát evett, de biztos nem vagyok benne. Az előbb találtam néhány darabka alufóliát a földön. Mivel egész nap szem előtt volt a macsek, ha evett belőle, az csakis előző éjjel történhetett. Úgy tűnik jól van, eszik, iszik, játszik mint máskor is, semmi feltűnő nincs a viselkedésében, de azért csak aggódom kicsit. Vigyem orvoshoz? Mint mondom, abban sem vagyok biztos, hogy tényleg evett-e belőle, lehet csak letépkedett darabokat.
2020. dec. 16. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2020. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szétcincálta, és kikopdoste. enyém a tapétával csinálja ezt :D sosem aggódtam azon, hogy nyelt is belőle, pedig mindig látom a tapéta-cafatkákat mindenhol a lakásbnan Figyeld a székletét, ha benti cica, akkor, ha macskaalomba végzi a dolgát, ezt könnyen megteheted. Ha látsz benne darabokat, akkor igen, nyelt is belőle, de nem hiszem, hogy ez annyira veszélyes lenne rá. Az egyik cicám a karácsonyfáról evett le egy jó nagy adag díszítőszalagot, de gond nélkül távozott belőle a cucc, pedig az jóval veszélyesebb, mint az alufólia. Én nem aggódnék ezen a helyedben.Minden csillogó vackot tarts előle elzárva, akkor nem lesz gond. De ha annyira idegesít, vidd el egy jó dokihoz, hogy megnyugodj. Csak kóklerhez ne menj vele, nehogy ilyen hülyeség miatt szétszabdalja a cicád.
2020. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!