Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kell a macskákat fürdetés...

Hogy kell a macskákat fürdetés után megszárítani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szép idő van, egyszerűen töröld meg őket, és engedd ki a napra.
2010. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. aug. 13. 09:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Sehogy!! Majd lerázza magáról a vizet. De szerintem ne engedd ki addig amíg meg nem szárad, mert mégkoszosabb lesz, mint fürdetés előtt!! Egy törölközővel szoktam áttörölgetni, és 1 óráig szobafogság! Általában ilyenkor bedurcizik a macskám 1 napig, és feltűnően csúnyán néz rám! Utálja a vizet! :D
2010. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól megtörlöd, de az enyém imádja a hajszárítót is (legalacsonyabb fokozaton) :) Elterül és tartja a lábait, ahol még vizes, hogy ott is érje a meleg :)

Amúgy ő küönben is imád fürdeni, ha nyitva marad a fürdőszoba-ajtó és van a kádban víz, ő csobban bele :D (Lehet előző életében halacska volt?)

2010. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a mosógép tetejére terítettem a törölközőjét, arra ráfeküdt és fél óráig becsuktam a fürdő ajtót h ne jöjjön ki vizesen, ezalatt szárazra nyalja magát magától
2010. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én fogtam, a másik kezemmel törölközővel töröltem, amíg nagyjából száraz nem lett. Mivel kint hideg volt. Nem is tiltakozott ellene.
2010. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is törölközözni szoktam, (2 cicám van) az egyik viszont szereti a hajszárítót, úgyhogy öt azzal is szoktam szárítani, de csak kicsit, és nem közelröl.
2010. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kád mellé mosógépre előkészített törülközőre rakom, úgy, hogy egy kézzel végig fogom a gabancát, hogy nyugton maradjon, amíg a másik kezemmel törölgetem.

Iszonyat mennyi vizet vesz fel a bundája. A strandtörülköző már telítve, és még mindig csurom víz. Úgyhogy igazából a végén ő szokta magát szárazra nyalni pár perc alatt.

2010. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az állatorvos is megfürdette a macskám bolhák ellen és hajszárítóval szárította+
2010. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Berakod a mosógépbe és 90-fokon elkezded főzni közben figyeled,hogy túl ne főzd mert odakozmál.

Amikor jól kifőzted a legnagyobb fordulaton kicentrifugázod aztán mikrohullámu sütőben pirosra,ropogósra sütöd.

10-perc mulva lehet tálalni.

2010. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!