Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskámat megtámadta...

A kismacskámat megtámadta valami, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem hogy a kismacskám a füle megvan rágva és a szőréből is ugy látszik mintha ki lenne tépkedve, egyébként kertes házban lakunk , de a saját kutyám biztos nem csinált volna ilyet vele, a kismacska még kicsi 5 hónapos kb de nem is ez a lényeg hanem hogy soha nem engedte hogy megsimogassuk most meg csak ül egy helybe kint a szeles időben , nem tudok mit csinálni állatorvos sincs erre és bevinni se tudnám szóval mit csináljak ? A fülével tehetek valami? Csak ül egyhelybe most még azt is hagyja hogy megsimogassam :(

2020. dec. 27. 12:08
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Sima vizet adhatok neki? Szoba hőmérsékletűt nem hideget
2020. dec. 27. 12:29
 12/41 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm #9- es <3 ezeket meg is csinálom mingyárt
2020. dec. 27. 12:30
 13/41 anonim ***** válasza:
55%

Adhatsz-e vizet?? Jajj!!! :) Mindig legyen neki víz letéve, 3dl vizet iszik meg naponta a felnőtt cicám! :) Tejet ne adj neki, ne legyen még hasmenése is szerencsétlennek..

Alom van bent? Vannak szükségletei neki is! ;)

2020. dec. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Köszi, tejet nem adok akkor , igen van alomja is :D
2020. dec. 27. 12:37
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Uhh. Bakker. Enni azert adsz neki?

Csatlakozok, mosd le a fulet, simogasd sokat, almot tegyel neki, mutasd meg neki hadd szagolgassa meg. Etelt es vizet is hagyj kint neki. Ha kicsit lenyugodott probalj meg vele jatszani hatha jobb kedve lesz.

De ez a kerdes eleg sok sebbol verzik. Soha nem volt macskad, de kutyat tartasz es azt sem tudod adhatsz e neki vizet? Mit adsz neki enni?

2020. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha nem menne ki egy ideig a cica, hogy szemmel lehessen tartani az állapotát. Most amúgy is nagyon hideg van.
2020. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Nem akar vizet inni, nem itta meg , de ott hagytam előtte
2020. dec. 27. 12:48
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező mennyi éves vagy? Ha tinédzser akkor szólj a szüleidnek. Igen vizet adhatsz neki. Hőmérsékletet lázmérővel szoktak mérni de ha csekkolod a fülét nem a külső felületét abból tudnál következtetni de mivel nem volt még macskád igy inkabb minél előbb keress egy állatorvost akivel telefonon tudsz konzultálni. A lázas macska étvágytalan nem akar inni meg se moccan és stb. A közeledben lévő meg ha dolgozik akkor el is tudja látni a macskádat. Ha terepen van akkor utána. Addig meg mosd le langyos vizzel a fülét és ha van kamilla teád otthon langyos kellemesen kéz meleg kamilla teával mosogasd borogasd de csak kivulrol a fulebe ne menjen. Ez is valami ha nincs otthon állatoknak való betadin. Es mindenkeppen keress egy állatorvost.
2020. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Az orra is picit megsebesült letöröltem langyos szivaccsal és úgy hogy ne legyen vizes,
2020. dec. 27. 12:49
 20/41 A kérdező kommentje:

A koromat nem irnám le de még nem múltam el 18! A szüleim csak este 5 kor jönnek addig.

Megcsináltam amiket irtatok, enni adok neki természetesen, macska tápot husit meg tejet szokott inni most nincs itthon tej a vizet nem itta meg de otthagytam

2020. dec. 27. 12:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!