Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskámat megtámadta...

A kismacskámat megtámadta valami, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem hogy a kismacskám a füle megvan rágva és a szőréből is ugy látszik mintha ki lenne tépkedve, egyébként kertes házban lakunk , de a saját kutyám biztos nem csinált volna ilyet vele, a kismacska még kicsi 5 hónapos kb de nem is ez a lényeg hanem hogy soha nem engedte hogy megsimogassuk most meg csak ül egy helybe kint a szeles időben , nem tudok mit csinálni állatorvos sincs erre és bevinni se tudnám szóval mit csináljak ? A fülével tehetek valami? Csak ül egyhelybe most még azt is hagyja hogy megsimogassam :(

2020. dec. 27. 12:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Az amit irta az egyik az mar a majdnem eluralkodott betegseg tunete ergo ne foglalkozz most ezzel. Mint irtam a vedzettsegnek lappangasi ideje van es ugye az ominozus tamadas tegnap tortent tehat hiaba agressziv vagy szelid a macskad a kortortenet ismereteben keptelenseg az ilyen gyors lefolyasa az ilyen betegsegnek. Magyaran semmi koze a betegseghez mivel egy napos tortenet. Ezt a tunetet megelozi tobb is amibol egyertelmuen lehet tudni hogy veszettseg-e. De az agressziv fazisban is van nyaladzas. Nem fehtem ki mi okozta mert lenyegtelen most ez mert tegnaprol beszelunk.
2020. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

* veszettsegnek lappangasi ideje van


* Nem fejtem ki

2020. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek hogy időt szántak arra hogy megpróbáljanak segíteni! Remélem nem lesz komolybaja ! Az előbb kicsit játszottunk
2020. dec. 27. 13:41
 34/41 anonim ***** válasza:

* Nem fejtem ki most hogy ezt mi okozza mert lenyegtelen info ez mivel tegnaprol beszélünk.


Csak ezt a mondatom javitom mert elirtam.

2020. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Kerdezo, belso verzese is lehet, ha egy helyben fekszik, nem nagyon mozdul, akkor valoszinuleg lazas is. Az,hogy nincs nyilt sebe, semmit nem jelent, mivel nem vagy orvos, ezert segiteni hazilag nem tudsz rajta.

Tejet ne adj neki, te jo eg, es semmi mast, csak vizet. Meg se merem kerdezni, hogy mit eszik, gondolom zsiros maradekot, meg valami whiskas-szeru szart.

Orvos is kene, igy meg ma. Azt se ertem amugy, hogy egy 5 honapos macska mit is keres kint ilyen hidegben, ez felelotlenseg. Tartsatok bent mostantol, ha nem akarod, hogy nagyobb baja legyen, de eloszor orvoshoz vigyetek el.

2020. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Már jobban van , játszik és evett is ! Hálistennek 😌 Köszönöm mindenkinek aki segített! Valószínűleg nem volt nagy baja, pihhenie kelett meg melegen lennie , azért ne gondoljátok hogy olyan rosszul tartjuk csak mert kint volt,a tornác fedetebb helység és kiságya meg ilyenjei is vannak, nem tudom mi támadta meg , de lehet hogy csak egy kisebb állat, a kutyánk biztos nem!!
2020. dec. 27. 17:10
 37/41 A kérdező kommentje:
Ti már itt paraztattatok bar csak jo szandek vezerelt titeket akkor is sok flegma embi is írt szerencsére igy par nappal az eset utan olyan mint regen
2020. dec. 30. 23:17
 38/41 anonim ***** válasza:
Azert eleg felelotlen vagy. Most szerencsed volt (bar ki tudja, milyen maradando karosodast szenvedett), legkozelebb nem biztos, hogy ennyivel megusszatok. Ne tartsd kint, mert ez a vege.
2020. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Ok
2020. dec. 30. 23:24
 40/41 anonim ***** válasza:
Hat, pedig igy van, es ezek utan ez a minimum, hogy belatod :)
2020. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!