Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kismacskámat megtámadta...

A kismacskámat megtámadta valami, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra ébredtem hogy a kismacskám a füle megvan rágva és a szőréből is ugy látszik mintha ki lenne tépkedve, egyébként kertes házban lakunk , de a saját kutyám biztos nem csinált volna ilyet vele, a kismacska még kicsi 5 hónapos kb de nem is ez a lényeg hanem hogy soha nem engedte hogy megsimogassuk most meg csak ül egy helybe kint a szeles időben , nem tudok mit csinálni állatorvos sincs erre és bevinni se tudnám szóval mit csináljak ? A fülével tehetek valami? Csak ül egyhelybe most még azt is hagyja hogy megsimogassam :(

2020. dec. 27. 12:08
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Zöld tea filterrel nem jó?
2020. dec. 27. 12:52
 22/41 anonim ***** válasza:
48%

Nyilvan Te sem iszod meg ha eled rakjak. Csak ha szomjas vagy. Mutasd meg neki hadd lassa hogy ott van.

Hat ha nem mondod ki nem talaljuk hogy nem vagy 18. De szerintwm a közelében sem. Gondolom akkor téli szuneten vagy. Szerint a mai nap figyelj a macskara, ne hogy bemasszon valahova, mashova piszkitson, a szuleid nem fognak orulni neki. Ha hazaertek mondd meg nekik hogy elkene nezni az allatorvoshoz. Ha van telefonod hívd fel edesanyadat hogy mi a helyzet.

2020. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó az egyik kommentelő "kérdezte" hogy tinédzser vagyok e, azért irtam
2020. dec. 27. 12:56
 24/41 A kérdező kommentje:
Ha jobban lesz akkor irok mindenképp
2020. dec. 27. 13:01
 25/41 anonim ***** válasza:
Nem agresszív? Vadállattól veszettséget is elkaphat, ennek tünetei a víziszony és az agresszivitás. Erre figyelj, mert emberre is halálos.
2020. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Ja azt elfelejtettem mondani hogy kesztyube fertotlenitsd a fulet.

En irtam hogy tini vagy mert olyan a stilusod. Egy felnott embernek van paraszti logikaja mit csinaljon egy beteg allattal ami kiskolyok elso korben nem itt irna hogy kint hagyta a hidegbe hagy fazzon meg hanem alap hogy tudja. Kulonitsd el a kutyatol is addig mig doki nem latta ha nincsenek beoltva veszettseg ellen de akkor azt potold is. De szerintem nem kell aggodni.

25-ös elso tunete hogy nagyon szelid de a vadallat ott mar gyanakodni kell az egyertelmu tunet aminel kancsal a latas es imbolygo a mozgas es nyaladzik.

De Mo.-on folyamatosan teritik a veszettseg oltast erdokbe is de jobb az ovatossag mert ettol fuggetlenul egyeb betegseget is tud egy vadallat okozni.


De nem ilyen gyorsan alakul ki a betegseg amirol a valaszolo irt mivel tegnap tortent nem kene ijesztegetni a lehet gyerek kerdezot. Direkt irtam hogy konzultaljon telefonon allatorvossal ha van hamserules vagy mivel a fulet erte a tamadas igy fuluregbe is kerulhetett ismeretlen nyal. A sajat erdeke is hogy konzultaljon hogy kizarjak a vadallat okozta serulest. A serulesbol allatorvos tud kovetkeztetni valami nyoma csak van.

2020. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Nyilván nem akartam kint hagyni a hidegben , amúgy is volt alatta puha párna amin mindig fekszik meg még betakartam.
2020. dec. 27. 13:22
 28/41 A kérdező kommentje:

Attól hogy nem vagyom felnőtt ne nézzetek hülyének !!!!

Nem akarok veszekedni meg tudom hogy attól meg nem leszek felnott hogy leirom csak ne kezeljetek le

2020. dec. 27. 13:23
 29/41 A kérdező kommentje:
Egyébként nem agresszív
2020. dec. 27. 13:23
 30/41 anonim ***** válasza:

Nem neztunk le en csak jeleztem a tobbieknek hogy gyerek vagy mert en egybol leolvastam a masodik valaszodbol. Beszeljenek is veled ahhoz merten. Zold tean kivul egyeb gyogynoveny tea van otthon?


A zold teat nem tudom hogy hat az allati szervezetre. Langyos vizzel mosd le. A kamillaval, koromviraggal nem artasz plane hogy csak szor hianyzik de serules nincs. Hámsérülés sincs?

2020. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!