Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám rászokatni,hogy...

Hogy tudnám rászokatni,hogy nem csak bent van a cica?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A napokban új cicám lesz,és nagyon félek...Ugyanis így még sosem volt cicám,csak kóbormacska aki hozzánk tévedt..

Amit most kapok cicát,az kinti és benti is lenne egyszerre..Csak nem tudom,hogy hogy tudnám erre rászokatni hogyha például nyáron nyitva van az ajtó akkor ne szökjön be..Ötletek?😇



2021. jan. 1. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Sehogy,macskat nevelni nem lehet ugy, mint egy kutyat, ha be akar menni, akkor bemegy.Amig kolyok, mindenkeppen tartsd bent, telen nem rakunk ki macskat. Plusz gondolom macskabiztos kerites lesz (enelkul nem biztonsagos csak ugy kint tartani), tehat addig amig az nincs kesz, ne engedd ki.
2021. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
ha nem akarod beengedni, akkor ne legyen macskád. Embertelenség úgy tartani. Ha nem akarjátok a közeletekbe, akkor a cica nem fog szeretni titeket. Akkor meg minek az egész.
2021. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%

Miért is kell a macska, ha nem akarod, hogy bent legyen? Vegyél inkább plüss állatot magadnak szerintem.

Ha kiengeded az utcára, onnantól ő nem a te cicád, csak egy újabb kóbor macska, akiért te voltál a felelős. Majd erre gondoljál akkor is, mikor megtalálod az elgázolt kis testét.

2021. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam hogy nem akarom a közelemben...Arra gondoltam,hogyha pld van nalunk valaki,aki ruhelli a cicakat,vagy valami kisgyerek van nalunk,akkor vinnem ki😣egyebkent odakint a garazsban is csodaszep haziko van neki
2021. jan. 1. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Benti macskam van, ha valaki annyira nem szereti a macskakat, hogy maga a tudat is zavarja, akkor nem jon hozzam. Egyebkent meg a macska sem hulye, megerzi, hogy ki szereti es ki nem, es altalaban elbujik ilyenkor. Ha kisgyerek van nalatok es a macska nincs oda ertuk, akkor pedig ugy elbujik, hogy kb meg se talalod a hazban, ez tuti :) Nem kell ezekert kizarni.
2021. jan. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Házikó... a cica nem kutya, ő választ magának alvóhelyet, és nem hatják meg a babaházak. Tényleg nem kéne cica neked, jóindulattal mondom, annyira fogalmad sincs a szükségleteiről, játékszernek akarod.
2021. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megkaptam a cicát,semmi baj ninxs vele:) szereti mindenki,azert koszi mindnekinek
2021. jan. 1. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismét egy cica, akit jó esetben valaki majd befogad az utcáról, rossz esetben meg lehúzza majd az útról... Gratulálok
2021. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi baj kerdezo, ezek a kinti macskak fogyoeszkozok, csak ne sirjal, ha nem jon haza majd egyszer. De ugye lesz majd masik, nem baj :)
2021. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!