Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Férget hányt a macskám, én is...

Férget hányt a macskám, én is elkaphattam tőle?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
akkor bélférges, nem, te nem :)
2021. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha bélférges, azt Te is elkaphatod.
2021. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Az én férgem meg macskát hányt.
2021. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha ferget hanyt, az mar eleg durva fertozottsegre utal, remelem uton vagytok mar az allatorvoshoz. Ezutan pedig szigoruan fereghajtozzatok 3 havonta, ez ne maradjon el! Te is elkaphatod es a veled elo csaladtagok is, illetve a tobbi allat is. Kerjetek magatoknak fereghajtot a haziorvostol, tovabba az allatorvostol a tobbi allatnak is (ha vannak).
2021. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Képzelem, mikor volt utoljára féreghajtva, ha már annyi van benne hogy felül is távozik :(
2021. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

utolsó: 5 hónapos a cica

holnap viszem dokihoz a cicát

nem fog emiatt a háziorvos lenézni? kicsit félek tőle sokszor mogorva tud lenni!

2021. jan. 6. 17:33
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
vágül is jogosan mogorva, de tanultál a dologból, legközelebb időben kell elkezdeni a féreghajtást.
2021. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Az első hónapjaiban még többet kell féreghajtózni mint felnőtt korban!

Gondolom az hogy azzal takarózol hogy csak 5 hónapos, azt jelenti hogy még soha életében nem kapott 🤦‍♀️

Nem csoda hogy már dőlnek a szerencsétlenből a férgek.

2021. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Es? Mi van akkor, ha 5 honapos? Gyakorlatilag a macskaknak 2 hetes koraban kell kapniuk eloszor fereghajtot, bar nyilvan, ha esetleg orokbefogadtad, akkor ezt nem tudtad megcsinalni, de amint hozzadkerult, alap lett volna. Egyebkent hivjatok fel telefonon a haziorvost,emiatt be se kell menni, felirja majd az e-receptet, ti meg kivaltjatok. Ha mogorva, akkor az, nem kell vele foglakozni, ez nem egy kinos dolog, rengeteg emberrel megesik, latott mar ilyet valoszinuleg.
2021. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%

Jól ledorongoljátok a kérdezőt. Én a nyáron hoztam alapítványtól egy féléves macskát, azzal, hogy teljesen féregmentes, azt mondták, hogy ráér október-novemberben ismételni. Meg is vettem a gyógyszert, de szeptember elején már férget hányt a cicus (benti!), lekezeltük, ismételtük, majd november végén ismét férget hányt, újabb kezelés, decemberben megint hányt, másik állatorvos, ott kiderült, hogy giardiás IS... Akkor ki a hunyó, az alapítvány, netán az első állatorvos? Jöhettek a kaszával, kapával!

Kérdező, ne félj, hogy az orvos mogorva lesz - látott ő már fűben nyuszit! Csak itt a gyakorin vannak ilyen szuper gazdik, akik mindig mindent jól és jókor:))))

2021. jan. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!