Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Férget hányt a macskám, én is...

Férget hányt a macskám, én is elkaphattam tőle?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10-es, nem tudom elhinni, hogy egy benti macskanal nem vetted eszre, hogy ferges. Mire ferget hany, addigra mar reg nagyon feltunoen tele van az uruleke veluk.
2021. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%

Nem volt benne semmi pedig. Bezzeg amikor a gyerekeim elkapták, akkor azonnal észrevettük. Vermox kúra az egész családnak.

Az előző állatdoki 3 (!) féle féreghajtót adott, de se labort, se semmilyen tesztet nem akart csinálni.

Csak azért írom ezt, mert higgyétek el, hogy van olyan, hogy az ember megtesz mindent, és IGEN, elviszi időben orvoshoz, figyeli, beadja, és mégis ott a baj.

2021. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy az orvos nem akar tesztet csinálni. Az állatgyógyászat nem olyan mint a TB-s ellátás, ahol nincs beleszólásunk a dolgokba. Odamész és kérsz. Kérni kell, mert ha nem nyitod ki a szád akkor nem fog az állatorvos költségekbe verni, csak a legszükségesebbet csinálja...

A gazdinak ki kell nyitnia a száját, és elmondani hogy milyen vizsgálatokat szeretne a kedvencének, hiszen ez egy fizetős szolgáltatás.

Mint a magánorvos, ott az ember is bármilyen vizsgálatot kérhet magának, hiszen ő fizeti, ő diktál.

2021. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A legkevesebb,ha lenéző az orvos. A fontos az az egészség.
2021. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Utolsó(előttinek) (is): Az igaz, hogy lehettem volna rámenősebb, ő a második cicánk, nem vagyok annyira gyakorlott. Abban bíztam, hogy az orvos megmondja, milyen teszt KELL, arra biztos rábólintok. Nem a spórolás a cél nyilván, mert a mostaninál - most számolok - EDDIG 50 ezret hagytam ott,ebben a gyógyszer a gyógytáp benne van, most még májvédőt is kap, mert a több hónapos mellékezelés tönkrevágta a máját - úgyhoyg csak megerőíteni tudlak, hogy rámenősebbnek kell lenni.

Habár az a kérdező kérdésétől már elég messze van:)

De hogy arra is mondjak valamit, nekem fél perces telefonba került, hogy az emberorvosommal felirassam a féreghajtót, dobta a felhőbe, délután már be is szedtük.

2021. jan. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kérdező egyik válaszára reagáltam, elnézést.:)
2021. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!