Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A maine coon macskák nem...

A maine coon macskák nem "durvák"?

Figyelt kérdés

Nekem házi macskám van,de megtud úgy karmolni és harapni,hogy vérzik rendesen.


Nekem tetszenek egyébként, viszont szerintem tudnak ők félelmetesek is lenni.A fejük akkora,hogy egy ember tenyerét félbeharaphatja.Illetve a tappancsaik, lábaik is termetesek.


Mi van, hogyha egy ilyen nagyobb méretű macska elkezd játszani?

És a játékot ő másként értelmezni, mint mi.


2021. jan. 6. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is MC cicus van. Tud karmolmi, ha akar, de szinte sosem fordult még elő. Egyébként cuki nagyon szőrös nagy tappancsai vannak, jó puhák.

A mienk nem karmolós és nem is harapós, ha nagyon elege van, akkor fúj ezerrel.

2021. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem csak játszanak, hanem a mienk még énekelt is. Meg beszélt, ahogy tudott, nyávogva. Lány volt, okos cicus.

Karmolni nem karmolt, úgy emlékszem. Hagyta a körmét vágni is.

2021. jan. 28. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Már elején figyelni kell arra,hogy kèzzel ne játszunk a cicával! Független a macska fajtájától. Ha az idi.ota regeneráló gazdi rászokatja arra,hogy az ember kezèvel bírkózhat, akkor egész életében karmolni fog

Bakker...

Erre az egy dologra ha odafigyelnek minden gazdi nem lenne ennyi karmolás... Három macskám van, van tapasztalatom. Egyik se harap meg,nem karmolnmeg,mert sose invitáltam a kezemmel a játékra, sose hergeltem fel őket. A saját kis játèkaikat gyilkolásszák.


Láttam cicát akit a gazdi a kezével hergelte, lábbal is rugdosta, amitől totál bevadult a cica. Nem is lehetett megsimogatni, ,mert mindig azt hitte meg kell ,meg lehet támadni az emberi kezet

2021. febr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de leírom, hátha más is kíváncsi rá.

A Maine Coon macskánál szelídebb jószágot keresve sem fogsz találni. Valóban félelmetes a méretei miatt, de a miénk óvatosan játszik, figyel ránk, persze azért nem árt, ha mi is odafigyelünk játék közben. Ha teheti, nem karmol, inkább arrébb áll. Mondjuk, ha te még ennek ellenére is mész utána és molesztálod a játékkal és ő odacsap, akkor magadra vess :D Bár, abban teljes mértékben biztos vagyok, hogy az se lesz halálos.

Mellette van még két házi cicánk. Fura, de ők sokkal jobban be szoktak vadulni tollaspálcázás közben pl... Az egyik egyszer a fejemre ugrott és úgy megkarmolt, hogy tiszta vér volt az állam :D

2022. febr. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!