Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem akar inni a macska?

Nem akar inni a macska?

Figyelt kérdés
Van egy beteg cicánk, kapott injekciókat, meg infúziót is. Itthon szépen eszegette a roboráló tápot, de inni nem akar, a kaját lehet hígítani vízzel, de akkor meg nem eszi meg. Már fecskendővel is próbáltam itatni, de kiköpködi. Vizelete kb. 6-7 alkalommal volt ma, elég sötét színe volt. Mit lehetne tenni?
2021. jan. 8. 23:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Az én kandúromnak is száraz az orra általában, pedig mindig friss víz van előtte. Maximum a száraz táp után fanyalodik rá a vízre, igaz egyiket sem csípi igazán. Viszont a száraz tápja a prémium, és a foga miatt is kell neki, így én ezt adom neki, alusat csak napj 1-et kap, két fele elosztva.

Esetleg a táp mellé adhatnál alusat/aszpikosat neki, amíg meg nem erősödik. Ne aggódj, elég nedvességtartalom van benne, nem fog kiszaradni. A vizét azért pár napjg sűrűn cseréled, napi 2-3x. A 6-7 alkalmas vizeletürítés soknak tűnik így látatlanban.

2021. jan. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Pár óránként kap friss vizet, sajnos nem tud szegényke szárazat enni, mert bal oldalon gyakorlatilag egyetlen foga sincs :( csak a puha tápokat eszi, a darabosakat nyögvenyelősen, annyira nem tud rágni, meg lehet, hogy most újra vannak fájdalmai is. Reggel amúgy is korán kelek, korán nyit az állatpatika ahogy most neten néztem, megpróbáljuk a Vitaldrinket ha minden kötél szakad
2021. jan. 9. 00:28
 13/32 anonim ***** válasza:
91%
Ami még eszembejutott hogy megpróbálhatnád a macskalevest. Egyre több gyártó forgalmaz ilyet, ami tuti hogy a Sheba és a Gourmet is árul levest. Ezeket a márkákat pedig sima élelmiszerboltban is meg lehet venni, hátha már a leveseik is elértek oda. Talán könnyebben hozzájutsz mint a Vitaldrinkhez. Csak a levesben húsdarabkák is vannak, de így is sok a leve.
2021. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Hétfőn meg úgyis megyek újra konzultálni az orvoshoz, lehet, hogy már akkor magammal viszem az öregurat is, hogy megnézessem, hacsak nem mondja holnap, hogy szaladjak be vele. Remélem, ezután majd csak egy általános oltásra és vizsgálatra kell majd vinni, mert egészséges lesz :)
2021. jan. 9. 00:30
 15/32 A kérdező kommentje:
Körbenézek a leves ügyben is. Ki tudja, van pár bolt a közelben, valamelyikben kell, hogy legyen.
2021. jan. 9. 00:31
 16/32 anonim ***** válasza:
Drukkolok nagyon! :)
2021. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
91%
Jobbulást a cicának! 🙂
2021. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Igyekszünk :) ha van itt olyan, aki követi a sorsát úgymond, akkor ha gondoljátok, megoldhatom valahogy, hogy feltöltsek valahová róla egy képet is, hogy lássátok, kiről van szó :)
2021. jan. 9. 00:34
 19/32 anonim ***** válasza:
91%
Engem érdekel, már az előző kérdést is követtem :)
2021. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Sikerült találnom egy oldalt, ahová fel tudtam róla tölteni egy képet, aki szeretné, annak privátban elküldöm a linkjét. :) 19-esnek már elküldtem :)
2021. jan. 9. 00:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!